Hangi Need for Speed oyunu alınmalı?

Yer
İstanbul/Beylikdüzü
1698343898699.png

Arkadaşlar malumunuz yakın bir zamanda Steam'deki satış politikaları vesaire değişecek. Steam'de yarın öbür gün bakar oynarım diye bir Need for Speed oyunu bulundurmayı düşünüyorum. Birkaç kişiye danıştığımda Payback + heat almamın daha mantıklı olduğunu söylediler. 2'den fazla oyununu almayı düşünmüyorum açıkçası, sizce hangisini almalıyım? Payback iyi midir ya da heat iyi midir oynanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1991315

Arkadaşlar malumunuz yakın bir zamanda Steam'deki satış politikaları vesaire değişecek. Steam'de yarın öbür gün bakar oynarım diye bir Need for Speed oyunu bulundurmayı düşünüyorum. Birkaç kişiye danıştığımda Payback + heat almamın daha mantıklı olduğunu söylediler. 2'den fazla oyununu almayı düşünmüyorum açıkçası, sizce hangisini almalıyım? Payback iyi midir ya da heat iyi midir oynanır mı?

Heat oynadım cidden süper bir oyun fakat bazen kanser edebiliyor insanı.

Most wanted ve bence rivals hariç hepsi alınabilir. Unbound ise fiyatına göre sizin tercihiniz.

Şahsi fikrim benim oynadığım ve önerim:
Hot pursit, payback, need for speed ve heat oyunlarını alman olacak. Özellikle payback f/p bir oyun ve normal need for speed gece oynanıyor inanılmaz gece manzaraları ve oynanışı var ben baya beğenmiştim.

Sadece geceleri oynuyorsan "nfs" olanı alabilirsin. Oyunda gündüz yok ama, geceyi çok güzel yapmışlar Eddie'nin son görevi çok güzel hazırlanmış. 4-5 saatte anca yapabildim. Oyun sadece online şekilde oynanabiliyor ama, görevler aynı değişen bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı