Hangi Need for Speed oyunu alınmalı?

ErenHeisenberg

Decapat
Daha fazla  
Need for Speed oyunları şu an Steam'de indirimde. Benim Steam hesabımdada 53,08 TL var. Need for Speed oyunlarını çok oynamadım. Bir tek bitirdiğim Most Wanted 2005 var. O yüzden yeni oyunlar hakkında gram fikrim yok.

Need for Speed oyunları şu an Steam'de indirimde. Benim Steam hesabımdada 53,08 TL var. Need for Speed oyunlarını çok oynamadım. Bir tek bitirdiğim Most Wanted 2005 var. O yüzden yeni oyunlar hakkında gram fikrim yok.

Hot pursuit Remastered bakabilirsiniz. O oyunda polislerle kapışmak bayağı eğlenceli. Ayrıca oyunda hem polis hem de yarışçı olabilirsiniz. Ama oyun Most Wanted stilinden farklı, daha çok eski hot pursuit 1-2'yi baz alıyor kendine.

Need for Speed Heat alabilirsiniz atmosferi çok güzel mekanikleride yeni nesilde en iyisi NFS'lerin arasında eski nesili katmıyorum çünkü onlar zaten efsane şu an 50 TL en çok düştüğü fiyat bu ve güncel bir oyun. Özellikle gece atmosferi bayağı iyi.

Hot pursuit Remastered bakabilirsiniz. O oyunda polislerle kapışmak bayağı eğlenceli. Ayrıca oyunda hem polis hem de yarışçı olabilirsiniz. Ama oyun Most Wanted stilinden farklı, daha çok eski hot pursuit 1-2'yi baz alıyor kendine.
Hocam hot pursuit arkadaşın istediği özgürlük ve oynanışı vermeyebilir bence herkese hitap etmiyor.
Benim önerim Heat en eğlendiğim oydu 2015 ve payback bence tercih edilmez heat yanında.

Yeni konular

Geri
Yukarı