Hangi NFS oyunu daha güzel?

NFS, NFS Payback, NFS Most Wanted (2012). Bu üçü arasından sizce hangisini almalıyım?

NFS 2015 görev bakımından çok tekrar eden bir oyun. Aynı şeyleri yaptırıyor. Ama atmosferi, sürüş ve modifiye yeterli seviyede. Payback sıkmaz bence, en azından adamakıllı bir olay örgüsü var. Most Wanted'ıda etrafta gezinmek istersen alabilirsin.Görev yok çünkü.

NFS, NFS Payback, NFS Most Wanted (2012). Bu üçü arasından sizce hangisini almalıyım?

Payback benim için efsanedir. Zamanında benim PC çok kötüydü ama yine de Payback grafikleri güzel olmasına rağmen kaldırıyordu garip bir şekilde... Yani öyle bana özel bir anısı vardı arabayı kapatıp açma özelliği mi dersin ne bileyim çok güzel araçlar bulunuyor oyunda en efsanelerde var. Aracın Nitro'su geliştirdikçe saçma sapan alevler püskürtmesi mi dersin... Çok uzun süreler oynamıştım bayağı eğlenceliydi. Most Wanted bir hikaye vesaire yok sadece araba topluyorsun listeden veya yoldan. NFS'yi bilmiyorum denemedim.

Herkese çok teşekkür ederim ama hepiniz farklı düşünüyorsunuz bilemedim şimdi.

Aslında çok da farklı şeyler söylemiyoruz hocam herkes MW dolaşmak için olduğuna hemfikir yani onu eleyebilirsiniz. Geri kalan 2'si arasındaysa bence Payback. Yani tartışmaya bile gerek yok ama zevkler ve renkler işte... Onu da YouTube'dan videolarını izleyip siz kara verin size hitab edip etmediğine.

Ben Underground 2'yi çok sevmiştim.

Ben arabayla bir yere çarpınca zarar görmemesine kütük gibi olmasına çok ayar oluyordum o yüzden Underground'ı sevememiştim güzel olan tek yanı yeşil Nissan'dı 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı