En iyi Need For Speed oyunu

Most Wanted 2012'nin, eski Most Wanted'ın adını kötülediği doğrudur. Oyunda bir amaçsızlık bu kadar mı olur? Sadece grafikleri değiştirilmiş, doğru dürüst hikayesi bile olmayan bir oyun. Modifiye denen bir şey var, ekledik zannedip, aslında hiçbir şey eklemedikleri bir oyun. O yüzden o oyunu ben tavsiye etmem. Rivals'ı bir 10 dk oynayabildim. Fena gözükmemişti. Onun dışında sana tavsiyem, otur eski NFS oyunlarına bir bak. Nasılda kıymetlidirler. Underground 2 ve eski Most Wanted oyununa bir daha başla. Emin ol, günümüz oyunlarından daha çok zevk alırsın.

Şahsen ben nfs undercover ve the run 'u hepsinde çok sevmiştim. Özelliklede run'da adamlar peşinden geliyo silah sıkıyor kaçmaya çalışıyorsun çok iyi hot pursuit'i oynama fırsatım olmadı ama çok iyi oyun yakında indireceğim onu da.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk çıkan Most Wanted ve The Run benim için en iyisidir. Ben hikaye'ye önem veririm bu ikisi çok iyi. Bunun haricin de NFS shift'te güzel görsel açıdan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Need For Speed en sevdiğim oyun serisidir. Çok sıkı takip ederim. NFS CEO'su açıkladı. NFS'ye 2014'te oyun çıkarmayacaklar. Uzun vadeli projeler olduğunu açıkladı. 2015'e kadar idare edemem diyorsan Rivals'ı tavsiye ederim. Hiç Pro Street denediniz mi ? Asıl heyecan o oyundadır.
En detaylı modifiye, performans geliştirmesi de onadır. Fizik motoru hala adını andırır. Ben Rivals'ı bitirdim ve hala Pro Street oynuyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı