Hangi ön ödemeli kartları kullanıyorsunuz?

Hangi ön ödemeli kartları kullanıyorsunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    198
Türkiye içi Garanti Sanal Kart (internet alışverişlerinde) ve pos cihazlarında ödeme yaparke de Wise veya ZEN.COM üzerinden Apple Pay ile alışveriş yapıyorum.
Yurtdışından ödeme yaparken PayPal veya Wise kullanıyorum yine.

YouTube gibi uygulamalar için Papara kullanıyorum. Yurt dışında iken PayPal denedim ama Türk bankalarını kabul etmediği için öyle kenarda duruyor.

Nays 200 TL üzeri carrefour, Migros vs yerlerde Spotify Netflix gibi platformlarda ve Steam'de mükemmel, onun dışında alternatif olarak BİM'de Papara, şok'ta Tosla.

Daha az kullanılan ve marketlerde satılan ön ödemeli kartlardan olan Fups, Supercard ve Pokus pek tercih edilmiyor gibi görünüyor. Araştırdığımda pek avantajlı taraflarını göremedim.

İçlerinden birini ya da birkaçını marketlerden alıp denemeyi düşünüyorum.

Son düzenleme:
Tosla kullanıyorum ama Papara'ya geçeceğim sanırım. 1 buçuk ay önce Steam'den aldığım oyunu iade etmiştim karta hala gelecek.

Paycell kartı almıştım fakat bugün iptal ettim, hem yararlandığım kampanyası yok hem de 2,90₺ inaktiflik ücreti alınacağına dair SMS gelmişti.

Bulunsun diye Tosla, Fups ve Paycell almayı düşünüyorum.
Papara ve Çipsiz İninal'ım zaten vardı. Şok marketten Tosla ve Paycell, CarefourSA'dan ise Fups ve Çipli İninal kart almıştım.

Paycell'i kapattırdım, Fups'ı ise uygulamaya kayıt ettirmekten vazgeçtim. İkisi de şuan cüzdanımda süs olarak duruyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı