Ön Ödemeli Kart Önerisi

Neyi masraflı? INGmatik'ten ne kadarsa o kadar yüklüyorsun para da almıyor. Gayet hesaplı, alternatifi yok malesef.

Aylık 2₺ çekmesi iyi değil. Birde PS Store Türkiye, Birleşik Krallığa bağlı olduğundan, para Birleşik Krallık'tan çekiliyor ve İninal Kart yurtdışından çekildiği için ekstra para çekiyor.

Kardeşin kaç yaşında? Eğer 18'in üzerindeyse Encard öneririm kesinlikle. Ininal denen arkadaşı 6'ya çarpıp 3 ile böler :)

Aslında Encard hoşuma gitti, kendi üzerime alabilirim kartı ama bir kredi çekme olayı falan hoşuma gitmedi. Benim kardeşimin ne yapacağı belli olmaz. Sanırım onun için sadece İninal ve Papara var, Sanırım Papara alacağız.

Benim kullandığımda öyle bir şey yok. Alışveriş yapacağım zaman içine paramı dolduruyorum, alışveriş yapmadığım zaman da öyle boşta bekliyor. 18 yaşın üstündeki biri için en iyi kart.

Dostum kusura bakma ama sana hizmet sunacak bir şirketin senden aylık 2 TL alması gayet normal ki o da hesabında para olduğunda alıyor. Yoksa zaten almıyor veya 2-3 ay üst üste alamayınca para yükleyince de insaflı davranıp almadığı ayların parasını da almıyor. Sen ön ödemeli kart değil masrafsız bedava kart arıyorsun bence. Dünyanın neresine gidersen git böyle şeylerle karşılarsın, senin yaptığın biraz ölücülük. Kusura bakmazsın artık.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı