Ön Ödemeli Kart Önerisi

FoonZen

Hectopat
Kardeşimin bir ön ödemeli karta ihtiyacı var. Önceden ininal kart kullanıyordu, fakat kart kayboldu artık ininal istemiyor. Ailemizin bilmesini istemiyor izin vermeyeceklerini düşünüyor. Araştırmış biraz Papara Card ve Param Kart isimli ürünler varmış. Bu kartlar haricinde alternatifler var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşimin bir ön ödemeli karta ihtiyacı var. Önceden ininal kart kullanıyordu, fakat kart kayboldu artık ininal istemiyor. Ailemizin bilmesini istemiyor izin vermeyeceklerini düşünüyor. Araştırmış biraz Papara Card ve Param Kart isimli ürünler varmış. Bu kartlar haricinde alternatifler var mı? Teşekkürler.
Merhabalar PayPal öneririm. Türkiye'de olmamasına rağmen online bir şekilde
kredi kartından havale yöntemiyle para aktarımı yapılabiliyor. Neden PayPal?
Derseniz bildiğiniz üzere bazı firmalar yurt dışından Türkiye kartıyla alışveriş yapmaya izin vermiyor örnek verecek olursak ben bir PSN Amerika hesabı açıp PS Now'u kullanmayı denemiştim ama maalesef türk kredi kartları yabancı ülkelerin PSN hesabında kullanılamıyor. Tek izin vermeyen firma Sony değil, izin vermeyen bir sürü firma var.
Bilgisi olan yok mu?

İninal kullanıyorum alınabilir hem MasterCard yani çoğu ülkede ve sitede kullanılabilir. Sadece Google Play'e ekleyemedim tek sıkıntı bu oldu.

Merhabalar PayPal öneririm. Türkiye'de olmamasına rağmen online bir şekilde
kredi kartından havale yöntemiyle para aktarımı yapılabiliyor. Neden PayPal?
Derseniz bildiğiniz üzere bazı firmalar yurt dışından Türkiye kartıyla alışveriş yapmaya izin vermiyor örnek verecek olursak ben bir PSN Amerika hesabı açıp PS Now'u kullanmayı denemiştim ama maalesef türk kredi kartları yabancı ülkelerin PSN hesabında kullanılamıyor. Tek izin vermeyen firma Sony değil, izin vermeyen bir sürü firma var.

Cevabınız için teşekkür ederim. Kardeşim henüz PayPal açacak yaşta değil. Ön ödemeli kartlar bizim için daha mantıklı. PayPal haricinde bir öneriz var mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı