Hangi Online oyunları oynuyorsunuz?

Sistemim çok eski ve sadece 2 cracksiz oyunum var. O yüzden sadece CoD Black Ops 2 ve CoD WaW'ın Multiplayer modunu oynayabiliyorum.

Sabit olarak oynuyacağim bi oyun bulamadım henüz istediğim gibi ama ara ara bakındiğim şunlar var

Black desert

Tera online

Pubg

Call of duty warzone

Silahlı oyun olarak call of duty warzone, efekt gercekcilik güzel

Diğer oyunlar içinde ise black desert gerçekçiligi fln kalitesi güzel, ama benim şuan beklediğim oyun ise riseonline, oda alfa sürecinde henüz daha beklemedeyim.

Hikayeli oyunlar gerçekçilikten koptuklarında keyif alamıyorum. Oynayacağım hikayeli oyun gerçekçi olsun istiyorum. Fakat bu tarzda pek oyun bulamıyorum. Bu yüzden Online oyunlar oynuyorum genelde. Bana Online oyun önerir misiniz? CS:GO ve Rocket League oynuyordum fakat ikisini de bıraktım. Şu anda sadece Battlefront 2 oynuyorum Online olarak.

Siz hangi Online oyunları oynuyorsunuz? Bana hangi Online oyunu önerirsiniz? Valorant haricinde, bana çok çocuksu geliyor. Garip garip yetenekler falan var, 2000 saat CS:GO'dan sonra o oyunu hiç oynayasım gelmiyor.
GTA 5

Hikayeli oyunlar gerçekçilikten koptuklarında keyif alamıyorum. Oynayacağım hikayeli oyun gerçekçi olsun istiyorum. Fakat bu tarzda pek oyun bulamıyorum. Bu yüzden Online oyunlar oynuyorum genelde. Bana Online oyun önerir misiniz? CS:GO ve Rocket League oynuyordum fakat ikisini de bıraktım. Şu anda sadece Battlefront 2 oynuyorum Online olarak.

Siz hangi Online oyunları oynuyorsunuz? Bana hangi Online oyunu önerirsiniz? Valorant haricinde, bana çok çocuksu geliyor. Garip garip yetenekler falan var, 2000 saat CS:GO'dan sonra o oyunu hiç oynayasım gelmiyor.
R6.

Geri
Yukarı