Hangi operatör daha iyi?

Hangi Operatör Daha İyi?

• Turkcell

• Vodafone

• Türk Telekom

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Çekim açısından Turkcell en iyisi olsa da fiyat/performansta TT tekler. Vodafone ise ne çeker ne de randıman alırsınız. Ayrıca TT, Turkcell gibi kullanmadığım servislere de ödeme yaptırmaz. Bir nevi Ryanair gibi, low-cost carrier 🤝🏻
Tam olarak kısmen katıyorum. Ama Vodafone anlatınız şekilde bir firma değil diye düşünüyorum. Büyük depremi yaşan biriyim tek çeken hat Vodafone hatta aramalara katıldım enkaz altında Vodafone teknoloji çok kullandılar sahada.

Hocam bunu buraya sormak yerine en iyi yanıtı bölgenizde bulunanlardan alırsınız. Hiç beklenmedik şekilde belki Vodafone iyidir? Burada Vodafone genelde kötü (ki cidden öyle olabiliyor) çekiyor, hızı az olarak bilinir. Sizin kullanacağınız alanlardaki insanlara sorun ve hız testi isteyin. Hangisi sizi tatmin ederse onu seçin. Sonuçta her bölge bir değil.

Kalbim her zaman Turkcell'den yana; lakin şu an bütün operatörler ve Türkiye'de piyasayı yönettiğini sanıp; fakat yönetemeyen firmalar hepsi aynı politikaları kullanıyorlar. (Her yer, lacivert renginde.) Bizimkilerde beyin olsa, daha mantıklı yerlerde olurlardı-da şimdi sadece kendi bacaklarına sıkıyorlar.

Türk Telekom kullanıyorum ve memnun değilim. Paketler ucuz ona lafım yok ama arkadaş telefon çekmedikten sonra ben ne yapayım ucuz paketi. Önceki evim zemin kattı ve evde telefon çekmiyordu, bazı odalarda direkt şebeke yok diyordu. Yani Antalya'nın merkezinde yaşıyorum ama böyle bir şehirde bile çekme sorunu yaşıyorum. Neyse ki şimdiki evim üst kat, burada bari çekiyor. Bazen aramaların kapandığı oluyor yine ama önceki kadar kötü değil en azından. Taahhütüm bitince Vodafone ya da Turkcell'e geçeceğim gibi duruyor.

platinum - prime - red

size kimleri çağrıştırdıkları belli, bu tip sözde ayrıcalıklı paketler kullanırsanız şebekenizin çekim gücünün farklı olduğunu göreceksiniz. ayrıcalıklar harcadıkça bi ceplerinden diğerine kullanıcıların cebindekilerle birlikte koyuyorlar!

ne kadar ekmek o kadar köfte hizmet anlayışıyla, söğüşlemeye devam…

Yeni konular

Geri
Yukarı