Hangi operatör daha iyi?

Hangi Operatör Daha İyi?

• Turkcell

• Vodafone

• Türk Telekom

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Hocam peki müşteri hizmetleri kalitesi nasıl sizce ?
Vodafone için soruyorsanız müşteri hizmetleri ile çok az hatta hiç olmadı desem yeridir hocam.

Turkcell için ise bir şey diyemeceğim.

Bulunduğun yerde belki diğerleri daha kötü de olabilir düşünmek lazım.

Ben Mobil verisinde Vodafone'un 300 Mbps görüyorum benim hiçbir sorunum yok.
Hocam evet haklısınız altyapıdan kaynaklı olabilir ama çevremde Türk Telekom, Turkcell kullanan insanlar var ve çok daha memnun. Her konuda daha iyi yani.

Hocam yani komple hat kapatırken mi yoksa numara değişikli yakarken mi sorun yaşandınız tam olarak ?
Mobil hatta sorun yaşamadım hocam ev interneti sanmıştım ben. Ama vodafone mobil hatta gerçekten kötüydü özellikle mobil veri olarak.

Arkadaşlar Turkcell operatörü kullanmaktayım. Ama gereksiz fiyat artışlarından numara taşıma düşünüyorum. Diğer operatörler ile hiç deneyimim olmadı. Hangi operatörü seçmeliyim neden? Bu arada bulunduğum bölgede 3 operatör çekim güçü iyi düzeyde.
Fiyat artışı olamayan bir yer kaldı mı? Turkcell'in daha fazla baz istasyonu yerleştirdiği için daha güçlü bir çekim gücü olduğu biliniyor fakat şehirde yaşıyorsanız bu gereksiz bir kriter olur sizin için.

Arkadaşlar Turkcell operatörü kullanmaktayım. Ama gereksiz fiyat artışlarından numara taşıma düşünüyorum. Diğer operatörler ile hiç deneyimim olmadı. Hangi operatörü seçmeliyim neden? Bu arada bulunduğum bölgede 3 operatör çekim güçü iyi düzeyde.

Dostum BİMCELL kullanıyorum bayağı ucuz paketler çok uygun her yerde çekiyor da sıkıntı yaşamadım hiç BİMCELL öneririm.

Çekim açısından Turkcell en iyisi olsa da fiyat/performansta TT tekler. Vodafone ise ne çeker ne de randıman alırsınız. Ayrıca TT, Turkcell gibi kullanmadığım servislere de ödeme yaptırmaz. Bir nevi Ryanair gibi, low-cost carrier 🤝🏻

Benim Tuırkcell'de taahhüdüm bitince BİMCELL'e geri dönmeyi düşünüyorum. TT altyapısını kullanıyor zaten. Önceden kullanırken memnundum. Size de öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı