Hangi operatör daha hızlı ?

Hangi operatör daha iyi ?

• Avea

• Vodafone

• Turkcell

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Vodafone ve Turkcell. Ben Vodafone kullanıyorum, gayet memnunum hızdan. Tabi RED tarifesindeyim ama tarifeden memnun değilim. Gereksiz dakika vs SMS var ama internet sadece 3-4 GB.

Ayvalığa tatile gittiğimde Avea'nın beni yüz üstü bırakmasından dolayı Turkcell faturalı tarifeye geçiş yaptım. 500 Dk her yöne 1000 sms her yöne 3 Gb İnternet Paketine 38.5 lira veriyorum. Diğer operatörlerde bu ücretler ilk senenizde neredeyse yarı fiyatına ancak daha sonraki yıllarda katladığından dolayı eşitleniyor. Rahat etmek istiyorsanız ben Turkcell'i öneriyorum.

Turkcell ve Vodafone aynı tas aynı hamam. Hangisi daha hızlı yada iyi çekiyor diye sormak yanlış çünkü nerede ? Şahsen dağa çıktığımızda benim vodafone'um çekerken, babamın turkcell'i çekmemişti. Ama benim telefonum hastanede çekmezken babamınki çekmişti. Kısaca bunun gerçek bir cevabı yok...

Avea ise biraz daha ekonomik bir çözüm. Şahsen çevremde kullanan yok, yorum yapmayacağım o yüzden.

Avea kullanacaksan İstanbul, İzmir ve Ankara gibi pilot şehirlerin tam merkezlerinde bulunman gerekiyor, zira tam performans alamıyorsun.
Turkcell, gayet hızlı. Vodafone da öyle. Ayrıca Vodafone'un şöyle güzel bir yanı var, bulunduğun konumda bağlantı problemi yaşarsan "Müşteri Hizmetleri"ne baz istasyonu başvurusunda bulunabiliyorsun. Benim sorunum vardı ve belirttikten birkaç hafta sonra baz istasyonlarını güncellediler, şu an asansörde dahi 3G kullanıyorum.
"Turkcell mi, Vodafone mu?" dersen f/p yönünden Vodafone derim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı