Hangi oyuna kaç TL yatırdınız?

SANALİKA: 250 TL (dünyanın en iyi oyunu)

SA:MP: 180 TL

CS:GO 150 TL (Kasa açtım, baş çıktı.)

LOL: 50 TL (pişmanım)

Screenshot_1.png

Biraz fazla ama sezon 4-5'ten beri oynuyorum oyunu. Ayrıca siz söylemeden söyleyeyim, evet, ben m*lım :D .

Kızgın atanları anlamıyorum. Adam ne kadar isterse harcar, ben de harcadım oyunlara bayağı ve pişman değilim. Bu işlere çok daha fazla para harcayanlar var. Hala kızgın atıyorlar, istediğiniz kadar atın. Atanlara baya gülüyorum, o parayı bulamıyorlar galiba :D

İnsanların paralarının olmasını ve bu parayı oyunlarda harcamalarını çekemeyen arkadaşların buraya gelip "enayilik, çok saçma" demek ve kızgın atmak yerine başkalarının mutluluğunun kendilerini neden sinirlendirdiğini çözmeleri gerekiyor.

Zira başka insanların kişisel harcamalarına sinirlenmek hasetten başka ne anlama gelir bilemiyorum.

Şu enayilik yazanların cebinde kaç parası var acaba :D Param yok demiyor da enayilik diyor, kostümlü oynayanlara bakıp kendini keko gibi hissetmiş içine oturmuş garibanın :D
Biraz saygılı olun. Biz sana '' fakirrrr, paraaaasıııız, enayiiiiii, çöpçüüüüüüüü'' desek mutlu olur musun? Lütfen düzgün konuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı