Hangi Oyunlar Alınmalı?

Yer
Mersin
Steam'den oyun alacağım da size de danışayım dedim.
İlk seçeneğim:
  • -Sniper Elite 4
  • -The Last Day of June
İkinci seçeneğim:
  • -Sniper Elite 4
  • -Dead Island defintive edition

Üçüncü seçeneğim:
  • -Dying Light
Ben ilk seçeneği düşünüyorum, Last Day of June'a herkes güzel dedi. Kısa ve öz bir oyun, çok uzunlari bitiremiyorum. Sniper Elite serisini de çok sevdiğimden alıyorum.

Üçüncü seçenek derim ben.
Dying Light 24 TL ama almışken 32 TL'lik paketini almak istiyordum ama indirim bugün bitiyor ve hesabımda 27 TL var, para yüklemeye gidemem. Bu yüzden son seçenek olarak düşünüyordum 24 lira verene kadar 8 lira daha verip full paketini almak daha mantıklı.

Dying Light 2 kere oynadım. Bene beğenmiştim, diğer oyunları bilmiyorum, o yüzden illa şu diyemeyeceğim ama Dying Light mutsuz etmez 👍

ben kolay kolay oyun sevemem. dying light bugün başladım oynamaya. tavsiye ederim güzel oyun yapmışlar. zombilerin koşa koşa saçma şekilde üzerine gelmediği, saklana saklana ilerleyebildiğin ve bol aksiyon yaratabildiğin hikayeli, craft ve karakter geliştirme özellikleri olan, karakter isimlerinin bazılarının Türkçe olduğu, üstelik orjinal oyunla ve enhanced edition ile uyumlu türkçe yamasının da olması harika bir şey.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı