Steam Hangi oyunlar indirime girecek?

Evet onu da düşündümde ben koyden laptopla falan oynayacagım oflline bir şekilde oynarken sıkıntı olur mu?

Evet ondan dolayı oflline oynasam sıkıntı olur mu?

Nasıl kullanacağımı pek anlamadım analtır mısınız?

Hocam o hesapları birden fazla kişi aynı anda kullanıyor o yüzden pek bir şey yapabileceğinizi sanmıyorum. Bununla ilgili Webtekno'dan Çağdaş'ın kanalında bir video vardı sanırsam, araştırabilirsiniz. Ancak dediğim gibi pek güvenilir değil.

Evet onu da düşündümde ben koyden laptopla falan oynayacagım oflline bir şekilde oynarken sıkıntı olur mu?

Hocam kendimde bazı sitelerde bu hesapların satışını yapıyorum size kısaca özet geçeceğim mantığı hesap alındıktan sonra tarafınıza iletilir hesaba girip oyunu indirirsiniz oyunu indirirken bazen hesaptan atıyor Steam'in güncellemesi yüzünden çıktı ortaya bu oyun indikten o şifre isteyen kısmı çarpıya basmadan küçültün ve oyunu çevrimdışı moda girerek başlatın hiçbir sorunolmaz offline şekilde oynayabilirsiniz.

Hocam o hesapları birden fazla kişi aynı anda kullanıyor o yüzden pek bir şey yapabileceğinizi sanmıyorum. Bununla ilgili Webtekno'dan çağdaş'ın kanalında bir video vardı sanırsam, araştırabilirsiniz. Ancak dediğim gibi pek güvenilir değil.

Çağdaş kullanmasını bilmediğinden kaynaklanıyor hocam :D

Hocam SteamDB diye bir site var oraya giriyorsunuz ardından sol üstte 3 tık var oraya basıp Sales'a tıklıyorsunuz ve istediğiniz oyunu aratıp indirim grafiğini görebiliyorsunuz.

Hocam kendimde bazı sitelerde bu hesapların satışını yapıyorum size kısaca özet geçeceğim mantığı hesap alındıktan sonra tarafınıza iletilir hesaba girip oyunu indirirsiniz oyunu indirirken bazen hesaptan atıyor Steam'in güncellemesi yüzünden çıktı ortaya bu oyun indikten o şifre isteyen kısmı çarpıya basmadan küçültün ve oyunu çevrimdışı moda girerek başlatın hiçbir sorunolmaz offline şekilde oynayabilirsiniz.

Çağdaş kullanmasını bilmediğinden kaynaklanıyor hocam :D

Aga ben ofline oynıcağımdan böyle bir sıkıntı olur mu?

Yanlış bilmiyor işem 29 Haziran'da başlayacak. Genelde bayağı bir oyun girer ama bazı oyunlarda %50 şansala girmeyebiliri indirime bir de ek olarak yaz indirimleri büyük indirimler olduğu için %65-%80 araları indirimler olabiliyor.
Not: Bir de bu oyun fiyatları artışına bağlı indirim gelmeden fiyatları artarsa indirime girdiği zamanda eski fiyatında alabilrisin.

Geri
Yukarı