Hangi oyunlara zam gelir?

Elden Ring’e zam gelmeden önce bir indirim gelse direkt alacağımda gelmeyecek gibi…
Elden Ring ilk ön siparişe 300 TL'den çıktığında, "çıksın indirime girince alırım" diyerek beklemiştim sonrasında oyun daha çıkmadan 599 TL olmuştu. Yakın zamanda da kış indirimlerinde 420 TL'ye düşmüştü, son şansım diyerek o fiyattan aldım.

Hocalarım o zaman ben oyunları alayım kesin zam yer dediğiniz oyunlar hangileri ?
Steam hesabımdaki oyunlar bunlar. Bunlar dışında hangilerini almalıyım ?

Elden Ring ilk ön siparişe 300 TL'den çıktığında, "çıksın indirime girince alırım" diyerek beklemiştim sonrasında oyun daha çıkmadan 599 TL olmuştu. Yakın zamanda da kış indirimlerinde 420 TL'ye düşmüştü, son şansım diyerek o fiyattan aldım.
Bende o indirimlerde almayı düşünüyordum. Takip ettiğim bir oyundu ama birtakım sorunlar yüzünden alamadım. Dark Souls serisine basmış zamı FromSoftware. Elden Ring’e de basar en kısa zamanda. En yakın indirimler ilkbahar indirimi galiba. İlkbahar indirimlerinde girerse girer belki de indirim gelmeden zam yer.

Rust'a yeniden zam gelir mi? Almayı planlıyorum ama her zaman geldiği gibi bir indirime düşmesini bekliyorum.
Gelebilir. İndirimde 200TL bandına düşüyor. Ben zam yaparlarsa 600TL civarına çıkartırlar diye düşünüyorum. Mart ayında ilkbahar indirimi olacak, zam yemezse o zaman girer indirime.

Yeni konular

Geri
Yukarı