Oyunlara tekrar zam gelir mi?

Shadow X

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Steam'den Baldur's Gate 3 ve birkaç oyunu almak istiyorum ama şu an alamayacağım. Yakın zamanda birçok oyuna zam geldi. Bu sebeple Baldur's Gate 3 indirime girmeden tekrar zam gelir mi? Yoksa indirimden sonra mı zam gelir?

Bunu nasıl bilelim hocam? İndirim olur sonra zam gelir desek bir anda kur güncellenebilir zam gelir, indirimden önce zam gelir desek geliştirici oyun yeni çıktı diye bir müddet bekleyebilir. Ne desek ters köşe ancak siz zam gelecek gibi davranın.

Merhaba arkadaşlar, Steam'den Baldur's Gate 3 ve birkaç oyunu almak istiyorum ama şu an alamayacağım. Yakın zamanda birçok oyuna zam geldi. Bu sebeple Baldur's Gate 3 indirime girmeden tekrar zam gelir mi? Yoksa indirimden sonra mı zam gelir?

Gelebilir ben hemen aldım ne olur ne olmaz zaten şu an 30 dolar ülkemizde zam değil olması gereken fiyata çıksa fiyatı uçaçak.

Neden olmasın? :)
Screenshot_20230821-231306_Chrome.jpg

Belki bir ihtimal sonbahar indirimine kadar zam gelir mi diye merak ettim, malum ekonomi sebebiyle sadece indirime girerse alabilirim. Eğer zam gelecekse kendimi biraz zorlayıp almayı deneyeceğim. Verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim.

Almak istediğiniz oyunlara uzun zamandır zam gelmediyse zam gelme olasılığı çok yüksek. Baldur's Gate'in zamlanacağını çok sanmıyorum, büyük ihtimalle indirim de gelmez, gelse bile maksimum yüzde 20 olur.

Sorduğunuz şey Steam kur güncellemesiyse onun bir süre gelmeyeceğini düşünüyorum. Oyunlar daha yeni yaz indirimlerinden sonra zamlanacağı kadar zamlandı uçtu gitti. Döviz kurları da aşırı uçmuyor bu aralar.

Geri
Yukarı