Hangi oyunları sepetimden çıkartmalıyım?

OfyAw

Femtopat
Daha fazla  
Çok bütçem yok. Eski veya kötü dediğiniz oyun varsa söyler misiniz? Ayrica prototype franchise var

Dosya Ekleri

• steam oyun.png
    steam oyun.png
    112,8 KB · Görüntüleme: 80
  • steam oyunn.png
    steam oyunn.png
    126,1 KB · Görüntüleme: 73
  • steam oyunnn.png
    steam oyunnn.png
    125,2 KB · Görüntüleme: 79
Bully'i çıkartın. Sorunlu bir oyun. Sniper Elite'i ben komple çıkartırdım. Zamanında Sniper Ghost Warrior alıp pişman olmuştum. Bu da onun gibi mi bilmiyorum ama genel olarak bana hitap etmiyor.

Witcher 1 sizi kanser eder. Oyun daha ilk saatinden işkence simülasyonu gibi bir şey. Zevk alana helal olsun.

Edit: Manhunt'ta da sorun varmış. Kapıyla ilgili bir sıkıntı varmış. En azından Steam yorumları böyle söylüyor.

Son düzenleme:
Witcher 1 cok eski. Grafikleri ve oynayisi cok sikar sizi. Lego oyunlarina ilginiz yoksa almayin.
Yoksa btaman Arkham Collection al.
Sinper 1 ve 2 de birakabilirsin. 3 videolarina bak, eski gelirse onu da birak. Sadece 4 al.
Ryse son of Rome güzel grafikli bir oyun ama optimizasyonu en kötü oyunlardan.
The Forest beraber oynayacak arkadasin yoksa sikilirsin.

Witcher 1 cok eski. Grafikleri ve oynayisi cok sikar sizi. Lego oyunlarina ilginiz yoksa almayin.
Yoksa Btaman arkham collection al.
Sinper 1 ve 2 de birakabilirsin. 3 videolarina bak, eski gelirse onu da birak.
batman arkham collection var

Sniper elite serisine bakmadım ancak disco elysium da bir zamandan sonra çok karmaşık oluyor.Oda çıkabilir listeden.
bilmiyorum tunca arslan çok övdü disco elysiumu kalsın bence

Sinper 1 ve 2 de birakabilirsin. 3 videolarina bak, eski gelirse onu da birak. Sadece 4 al.
ryse son of rome kendini tekrar ediyor kötü diyorlar çıkartılabilir mi

hitman oyunlarından hangileri çıkarılabilir

Bully'i çıkartın. Sorunlu bir oyun. Sniper Elite'i ben komple çıkartırdım. Zamanında Sniper Ghost Warrior alıp pişman olmuştum. Bu da onun gibi mi bilmiyorum ama genel olarak bana hitap etmiyor.

Witcher 1 sizi kanser eder. Oyun daha ilk saatinden işkence simülasyonu gibi bir şey. Zevk alana helal olsun.

Edit: Manhunt'ta da sorun varmış. Kapıyla ilgili bir sıkıntı varmış. En azından Steam yorumları böyle söylüyor.
bully'yi bilmiyorum ama manhunt çıkartılabilir

ps4ümde oynamadığım dark souls 2 var mortal shell çıkmalı mı

Son düzenleme:
Hitman oyunlarından hangileri çıkarılabilir.

Hitman oyunlarini hiç oynamadim. Bence Hitman 2, Contracks ve Codename 47 alinmaz. Cok cok eski oyunlar.

ps4ümde oynamadığım dark souls 2 var mortal shell çıkmalı mı
Bu ikisinide oynamadim. Dogru hatirliyorsam, epic games mortal shell bedava vermisti zamaninda.

Geri
Yukarı