Çözüldü Hangi oyunları sırayla oynamalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Merhaba arkadaşlar bu oyunlardan sırasıyla oynamam gerekenleri listeler misiniz? İlke yazdığınız en önce oynanması gereken olacak şekilde:

GTA 4, Just Cause 4, The long Dark, Dying Light, Max Payne 3, The Evil With On gibi.

Bir de ekstra olarak sormak istediğim bir Tomb Raider oyunu oynamak istyorum seneler önce oynamıştım eski oyunlarını şimdi yeni grafikleriyle olan hangi Tomb Raider serisini oynamalıyım. Bu listeden daha iyi oyunlar olduğunu düşünüyorsanız önerirseniz sevinirim.

Witcher 3, CoD, BF, Mafia önermezseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kısa oyunları başa al bitir, uzun süren ama sonradan tekrara düşen oyunları sonraya al. Sıkılmaman için.

Benim sana tavsiyem ilk önce GTA4 ve Just Cause 4'ü aradan çıkart. Hemen hızlıca bitir ikisini. Ardından The Evil Within veya Max Payne 3 hangisini önce istiyorsan hızlıca bitir. Bu oyunları çok açılmadan hikayeyi öğrene öğrene serice bitir çünkü asıl oyunu (The Long Dark) sıcak yaz ayında oynaman gerekiyor. (O sıcaklarda içimizi ferahlatan tek oyundur) O oyunları bitirince yaz ayı gelmiş olacak ve bol bol saatlerini harcıyacağın The Long Dark seni bekliyor olacak. Tüm yaza The Long Dark ve Dying Light sığdırırsın çünkü saat olarak uzun oyunlar ve açık dünya. Yani kendini oynattırıyor. Bu dediğim sıra ile oynarsan hiç sıkılmazsın.

Ha en son da Tomb Raider istemişsin lakin bil ki o en son çıkan gelişmiş grafikl diye tabir ettiğimiz oyunu, yani Shadow of The Tomb Raider, serinin en çöp oyunudur. Hikayede %60'lardaydım sildim dayanamadım. Tomb Raider serisinde oynamaya, zaman harcamaya değen tek oyun 2013 olan Survival Edition olan sürümüdür. En zevkli ve en güzel oyunudur. Diğer seri hikaye odaklıdır oynanışı kötüdür.
Tomb Raider serisinin en yeni grafikli olan serisi Tomb Raider(2013),Rise of the Tomb Raider ve shadow of the Tomb Raider oynama sırası yazdığım gibi üstteki oyunlar içinse önerim ilk GTA 4'ü oynayın oyunda checkpoint sistemi yok eğer görev i yapamazsanız veya ölürseniz görevi en başından yapacaksınız kanser edebilir bu yüzden önce onu aradan çıkarmanızı tavsiye ederim önce daha önce çıkan oyunları oynayın sonra günümüze en yakın olan oyunları oynayın ki mekanik anlamında sorun çekmeyin.

Kısa oyunları başa al bitir, uzun süren ama sonradan tekrara düşen oyunları sonraya al. Sıkılmaman için.

Benim sana tavsiyem ilk önce GTA4 ve Just Cause 4'ü aradan çıkart. Hemen hızlıca bitir ikisini. Ardından The Evil Within veya Max Payne 3 hangisini önce istiyorsan hızlıca bitir. Bu oyunları çok açılmadan hikayeyi öğrene öğrene serice bitir çünkü asıl oyunu (The Long Dark) sıcak yaz ayında oynaman gerekiyor. (O sıcaklarda içimizi ferahlatan tek oyundur) O oyunları bitirince yaz ayı gelmiş olacak ve bol bol saatlerini harcıyacağın The Long Dark seni bekliyor olacak. Tüm yaza The Long Dark ve Dying Light sığdırırsın çünkü saat olarak uzun oyunlar ve açık dünya. Yani kendini oynattırıyor. Bu dediğim sıra ile oynarsan hiç sıkılmazsın.

Ha en son da Tomb Raider istemişsin lakin bil ki o en son çıkan gelişmiş grafikl diye tabir ettiğimiz oyunu, yani Shadow of The Tomb Raider, serinin en çöp oyunudur. Hikayede %60'lardaydım sildim dayanamadım. Tomb Raider serisinde oynamaya, zaman harcamaya değen tek oyun 2013 olan Survival Edition olan sürümüdür. En zevkli ve en güzel oyunudur. Diğer seri hikaye odaklıdır oynanışı kötüdür.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı