Hangi oyunu incelemeliyim?

Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha önce RE4 remake incelemesi yapmıştım. Alta linkini koyacağım. Şimdi can sıkıntısından bir tane daha inceleme yapacağım. İnceleme yapabileceğim oyunlar şunlar:
Last of Us part 1 incelemesi ve 2013'teki versiyonu ile kıyaslama,
GTA Trilogy Definitive Edition incelemesi,
Resident Evil Revelations 2 incelemesi.

İncelemenin ne tarz olacağı örneği(RE4 remake incelemesi): Resident Evil 4 Remake incelemesi

Last of us part 1
Trilogy'de incelenecek fazla birşey yok.
Resident Evil'da tercih olabilir fakat Last Of Us dizisi nedeniyle daha fazla gündemde. Dizi ile farklarına falanda değinebilirsin.

Daha önce RE4 remake incelemesi yapmıştım. Alta linkini koyacağım. Şimdi can sıkıntısından bir tane daha inceleme yapacağım. İnceleme yapabileceğim oyunlar şunlar:
Last of Us part 1 incelemesi ve 2013'teki versiyonu ile kıyaslama,
GTA Trilogy Definitive Edition incelemesi,
Resident Evil Revelations 2 incelemesi.

İncelemenin ne tarz olacağı örneği(RE4 remake incelemesi): Resident Evil 4 Remake incelemesi
Resident Evil Revelations 2 ben 1,50TL falandi aldim daha oynama fırsatı bulamadim popüler bir oyunda değil fazla inceleme güzel olurdu.

Last of us part 1
Trilogy'de incelenecek fazla birşey yok.
Resident Evil'da tercih olabilir fakat Last Of Us dizisi nedeniyle daha fazla gündemde. Dizi ile farklarına falanda değinebilirsin.
Diziyi henüz izlemedim. Sadece oyunun 2013 versiyonu ile PC'de 2023 versiyonunu oynadım. Platinledim.
Kesinlikle Detroit Become Human deyip susuyorum.
Oyunu 2019'da oynadığım için hatırlamıyorum. Zaten oynadığım oyunları hatırlasam her gün 1 inceleme mantığıyla AC1'den Valhalla'ya kadar incelerdim. O kadar para verip zaman gömdüm o seriye. Bir anlamı olsun isterdim.
Bence re revelations 2 ama tlou 1 de olabilir
RE Revelations 2 daha bitmedi. Onu hazırlamam uzun sürebilir haberiniz olsun. @definitivedition

Geri
Yukarı