Hangi oyunu oynayacağımı şaşırdım

unknow99

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben art arda gelen indirimler sonrası bayağı oyun aldım fakat oyunları hangi sırayla veya nasıl bitireceğime karar veremedim. Yani şöyle, ben hepsini PC'ye indirdim fakat bir gun birini, diger gun digerini oynamak zor oluyor. Kafamda sistemi oluşturamadım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Simdiden teşekkür ederim.

Her gün farklı bir tanesini oynamaktansa, bir tanesini direkt yüklü tut sistemde; onu bitir ötekine geç.

Bunu daha Metro 2033'ü bitirmeden Witcher 3'e geçen benim söylemem biraz ironik ama, idare edin işte. :)

Bilgisayarımda 1 oyunda fazla oyun olmaz genelde bitirdikten sonra diğerine başlarım. Bu arada A Plague Tale oyununa Fransızca başladım hikaye kalitesi x2 oldu resmen tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar. Ben art arda gelen indirimler sonrası bayağı oyun aldım fakat oyunları hangi sırayla veya nasıl bitireceğime karar veremedim. Yani şöyle, ben hepsini PC'ye indirdim fakat bir gun birini, diger gun digerini oynamak zor oluyor. Kafamda sistemi oluşturamadım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Simdiden teşekkür ederim.
Şu zamanlara dönmek isterim. o piti piti yap kanka.

Sırası ile oynanabilir demek istiyorum fakat sıkıldıktan sonra farklı şeyler ile oynama gereği duyuyor insan.
Oyun aralarında profilde ki vatandaşı izlemeye durmayın oyunlardan iyice kopmaya başlarsınız.

80 oyunum var Steam'de Valorant'tan başka oyun oynayınca canım sıkılıyor The Witcher 3 yarıda bıraktım aynı sorun bende de var.

Geri
Yukarı