Hangi oyunu incelemeliyim?

Şu an oylar şu hâlde:
Last of Us: 4
RE R2: 3
GTA Trilogy: 3
Hocam bir de çok fazla başlık açmışsınız incelemenizde. Oradaki çoğu başlık "Oynanış" kategorisine girerdi bence. Alt başlıklar olarak açabilirdiniz. Böyle olunca kirli görünüyor. Yine de incelemeniz güzel. Bir de görseller yardımı ile incelemeyi desteklerseniz daha hoş olur.
O benim ilk ciddi incelememdi hocam. Fotoğraf kullanımı veya başlıklar konusunda tam olarak bilgim yoktu, hâla da yok sayılır. Mesela Last of Us incelemesini yaptığım zaman kıyaslarken fotoğraf vs. kullanacağım. GTA Trilogy'de de kullanırım. Bir Resident Evil Revelations'da kullanmam. O oyunda da pek fotoğraflık şey göremedim ben. Oyunları oynarken ben bunu inceleyeceğim kafasında olmadığım için herhangi bir incelemelik fotoğraf veya video kaydı almıyorum.

@LegendaryDevilHunter şimdi incelememe tekrar baktım da yapay zeka, zorluk ve karakter geliştirme sistemini oynanışa dahil edebilirmişim. Birde RE4 Remake gibi bölüm bölüm ilerleyen bir oyunda bölüm dizaynına değinmemem kötü olmuş.

Düzenleme: Uzun süre mesaj gelmemesi sonucu oy çokluğu ile Last of Us'ı inceleme kararı aldım. Bir kaç güne incelemesini hazırlamış olurum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı