Hangi Oyunu İncelememi İstersiniz?

Hangi oyunu incelememi istersiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    44

Blacksidemre

Megapat
Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba Sosyal. Oyun incelemeleri ve rehberler ile çoğunuzun beni tanıdığını düşünüyorum. Her zaman dedim ama tekrar diyeceğim. Oynadığım oyunlar kısıtlı olduğu için eski oyunları incelememi affedin. Umarım anlayış gösterirsiniz. İncelemeleri hep kafama göre yaptım. Artık sizin istediğiniz incelemeleri yapacağım ve yeni yapacağım incelemelerde, anketler, puanlamalar, iyi kötü yanlarını karşılaştırmak gibi daha detaylı incelemeler ile geleceğim. Bu konunun altına da incelemeler hakkında önerilerinizi alabilirim. İyi Sosyaller.
CutPaste_2020-08-04_01-30-48-049.jpg

Merhaba sosyal. Oyun incelemeleri ve rehberler ile çoğunuzun beni tanıdığını düşünüyorum. Her zaman dedim ama tekrar diyeceğim. Oynadığım oyunlar kısıtlı olduğu için eski oyunları incelememi affedin. Umarım anlayış gösterirsiniz. İncelemeleri hep kafama göre yaptım. Artık sizin istediğiniz incelemeleri yapacağım ve yeni yapacağım incelemelerde, anketler, puanlamalar, iyi kötü yanlarını karşılaştırmak gibi daha detaylı incelemeler ile geleceğim. Bu konunun altına da incelemeler hakkında önerilerinizi alabilirim. İyi sosyaller.

Bence listeye Black mesayi koymak yerine Half-Life'i koyman gerekirdi cunku Black mesa fanlar tarafindan Half-Life'in Source motoruyla yenilenmis bir versiyonudur Half-Life'i koymayip Black mesayi koyman sacma olmus bence.

Bence listeye Black mesayi koymak yerine Half-Life'i koyman gerekirdi cunku Black mesa fanlar tarafindan Half-Life'in Source motoruyla yenilenmis bir versiyonudur Half-Life'i koymayip Black mesayi koyman sacma olmus bence.
Hocam haklısınız ama ben remake olanını inceleyecektim. Half Life orijinalini hiçbir zaman bitiremedim. Ama ankette parantez içinde isim değişikliği yapabilirim. (Yapamıyormuşuz)
Yakın zamanda bitirdim Uncharted 4'ü, bir incelemeyi hak ediyor bence. :)
Ben de çıktığı sene bitirmiştim hocam. Aslında incelemek bile saçma geliyor. Oyunu yaşamak lazım.

Hocam haklısınız ama ben remake olanını inceleyecektim. Half-Life orijinalini hiçbir zaman bitiremedim. Ama ankette parantez içinde isim değişikliği yapabilirim.

Anladim hocam ben sadece yenilenmis versiyon zannettim remake olan versiyonu bilmiyordum.
Merhaba sosyal. Oyun incelemeleri ve rehberler ile çoğunuzun beni tanıdığını düşünüyorum. Her zaman dedim ama tekrar diyeceğim. Oynadığım oyunlar kısıtlı olduğu için eski oyunları incelememi affedin. Umarım anlayış gösterirsiniz. İncelemeleri hep kafama göre yaptım. Artık sizin istediğiniz incelemeleri yapacağım ve yeni yapacağım incelemelerde, anketler, puanlamalar, iyi kötü yanlarını karşılaştırmak gibi daha detaylı incelemeler ile geleceğim. Bu konunun altına da incelemeler hakkında önerilerinizi alabilirim. İyi sosyaller.

Hocam ayrica war thunder Online oyun degil mi incelemesini nasil yapacaksiniz?(keza zula)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ayrica war thunder Online oyun degilmi incelemesini nasil yapacaksiniz?(keza zula)
Hocam biliyorum. Ama hikayesel olarak değil. Oynanış ve oyunların tarihi hakkında inceleme yapacağım. Neden Zula derseniz benim uzun bir geçmişim var Zula ile. İnsanlardaki P2W ön yargısını da kırmak için biraz.

Geri
Yukarı