Hangi PlayStation serisi alınmalı?

Barış Dinç

Hectopat
Yer
BAYRAKLI
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem düşük ve öğrenciyim, bütçem 100-160TL arası ben yenilikçi oyunlara çok fazla hevesim yok 2014 ve öncesindeki hikaye, yarış tarzı oyunlar oynamak için PlayStation almayı düşünüyorum.
2. el tarafına yöneldim PlayStation 3 alırsam Slim veya super Slim alırım fakat bütçemi çok aşıyor PlayStation 3 için çok pahalı fiyatlar koyuyorlar.
PlayStation 2 alırsam Slim almayı düşünüyorum fakat PlayStation 3 yerine oda mutlu eder mi, internet bağlantısı YouTube gibi şeyler var mı?
PlayStation 3 Slim veya superslim için 450-600TL arası bile bana çok geliyor gibi PlayStation 2 fiyatlarında 100-160TL arası düşünüyorum.
Odamdaki televizyonum shov marka 37 ekran tüplü TV eskilerden yani PlayStation 2 ve 3 buna uyuyor görüntü kaybı olur mu SCART bağlantısına.

Sizce pişman eder mi biraz daha para koyup PlayStation 3'mü almalıyım veya değer mi Xbox360'lardaki gibi bunlarda da hatalı seriler var mı parasına değer mi? Çoğunlukla evde takılan bir insanım.

PS2'de yılına damga vurmuş çok iyi oyunlar var. Eğer eski olması, fizik motoru vs gibi şeylere çok bakmıyorsanız alabilirsiniz.

Ben 100 liraya kalın kasa PS2 aldım o fiyata yakın da bir harddisk adaptörü aldım içine 1 TB harddisk taktım bir sürü oyun doldu çok ucuz fiyata PS2 bulabilirsin eğer bütçen düşükse. 400 lira altına PS3 bulman çok zor, 100 liraya bir PS2 al takıl kafana göre kütüphanesi de çok güzel.

Arkadaşlar bütçem düşük ve öğrenciyim, bütçem 100-160TL arası ben yenilikçi oyunlara çok fazla hevesim yok 2014 ve öncesindeki hikaye, yarış tarzı oyunlar oynamak için PlayStation almayı düşünüyorum.
2. el tarafına yöneldim PlayStation 3 alırsam Slim veya super Slim alırım fakat bütçemi çok aşıyor PlayStation 3 için çok pahalı fiyatlar koyuyorlar.
PlayStation 2 alırsam Slim almayı düşünüyorum fakat PlayStation 3 yerine oda mutlu eder mi, internet bağlantısı YouTube gibi şeyler var mı?
PlayStation 3 Slim veya superslim için 450-600TL arası bile bana çok geliyor gibi PlayStation 2 fiyatlarında 100-160TL arası düşünüyorum.
Odamdaki televizyonum shov marka 37 ekran tüplü TV eskilerden yani PlayStation 2 ve 3 buna uyuyor görüntü kaybı olur mu SCART bağlantısına.

Sizce pişman eder mi biraz daha para koyup PlayStation 3'mü almalıyım veya değer mi Xbox360'lardaki gibi bunlarda da hatalı seriler var mı parasına değer mi? Çoğunlukla evde takılan bir insanım.
PS3 al geç, internette oyunları ucuz ve rahat bulunuyor.

Oyun kütüphanesi olarak da en geniş konsol PS3, boşuna PS4 almayın.

Hem daha pahalı, hem de daha az oyun var.

PlayStation 2 amaç nostalji değilse alınmaz devri bitti artık onların ayrıca bilgisayarda da oyanayabiliyorsun PlayStation 2 oyunlarını. Tavsiyem PS3 veya PS4 almanız PS3 biraz daha ölüme yakın bir konsol ama oyunları hala daha tatmin eder adamı. Ayrıca XBOX 360 alıp bir de yanına Kinect patlat daha iyi bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı