Hangi programlama diline yönelmeliyim?

Megumi Lisa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Arkadaşlar programlamaya yeni başladım diyebiliriz. Şu an Python temel, HTML, CSS temel ve Unity'den de az biraz C# biliyorum. Şu an bu sorunun cevabını, ben ne yapmak istiyorum, amacım ne sorusu cevap verecek evet ama. Sizin de önerilerinizi fikirlerinizi almak istiyorum.
Sizce hangi dili seçmeliyim? Sadece bu diller dahili değil ve hangi alana yönelmek mantıklıdır?

Hocam benim önerim Python gibi değil. Madem güzel bir kod biliyorsunuz. Benim önerim SQL açıklarının nasıl bulunduğunu öğrenin, sitelerin açıklarını bulun. Yöneticilere bildirin size hediye veya para gönderiyorlar.
Kısaca Beyaz şapka olabilir. Linuxta biliyorum. Benim aklımda bu zamana kadar olan plan bir program falan geliştirmekti ama o plandanda soğudum. Python'a geçen gün discord bot modülü kurmaya çalıştım 2 gün hata aldım zar zor kurdum. Az öncede hata aldım. Python'dan soğumaya başladım.

Kısaca beyaz şapka olabilir. Linux'ta biliyorum. Benim aklımda bu zamana kadar olan plan bir program falan geliştirmekti ama o plandanda soğudum. Python'a geçen gün Discord bot modülü kurmaya çalıştım 2 gün hata aldım zar zor kurdum. Az önce de hata aldım. Python'dan soğumaya başladım.

Hocam yapacaksanız hemen soğumayın üzerine gidin hatanızın hepimiz hata alıyoruz kodlamada.

Hocam benim önerim Python gibi değil. Madem güzel bir kod biliyorsunuz. Benim önerim SQL açıklarının nasıl bulunduğunu öğrenin, sitelerin açıklarını bulun. Yöneticilere bildirin size hediye veya para gönderiyorlar.
Ve hocam bunları yaptıktan sonra şirkete söyleyince, ben para beklerken beni içeriye almasınlar. :D

Hocam yapacaksanız hemen soğumayın üzerine gidin hatanızın hepimiz hata alıyoruz kodlamada.
Tamam ama aklımda bir plan veya amaç olmuyor. Sonuçta python önüne gelen öğreniyor. Benim gibi olan kaç binler var. Farklı fikirleri edinmek için konuyu açtım. Sizin SQL fikriniz hoşuma gitti. Bir bakıcam.

Geri
Yukarı