Hangi protein tozu alınmalı?

Eyübüü

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 Zotac 1660s 520mk anakart ddr4 vengance 8gb ram
Arkadaşları iyi sosyaller son zamanlarda emekli high nutrition protein tozumun dibini görmeye başladım ve yeniye geçmeyi düşünüyorum onyx ve high nutrition alabilirim ya da Hardline'nin vmax proteini daha ucuz. Bir öneriniz var mı?

Scitec kullanıyorum ithal macaristandan geliyor supplementlerden aldım kalitesi belli fiyatı da fena değil bakabilirsin piyasada çok fazla protein tozu denilip nesquik satan çok firma var.

Proteinocean alabilirsin. Trendyol'da 600TL üzeri spor alışverişinde 250TL indirim var. BCAA, protein tozu ve creatin paketi 500TL oluyor indirimle birlikte.

Ocean gibi ham madde bilgisini vermekten aciz çöp markalardan kreatin gibi saf ürünler hariç bir şey alınmaz.

Arkadaşları iyi sosyaller son zamanlarda emekli high nutrition protein tozumun dibini görmeye başladım ve yeniye geçmeyi düşünüyorum onyx ve high nutrition alabilirim ya da Hardline'nin vmax proteini daha ucuz. Bir öneriniz var mı?

Max bütçeniz nedir?

İkisi de çöp adamın parayı çöpe attıracaksın Ronic'te highta merdivenaltı üretim yapıyor bilmiyorsan yazmayacaksın konu sahibini yanlış yönlendirip parasını çöpe attıracaksın.
Birader cahil cahil konuşma piyasadaki kaliteliyim diye geçinen çoğu firmanın fason üretimini high yapıyor zaten vereyim adamların numarasını konuş yok ikna olmadiysan fabrika uşakta git gör daha da ikna olmadiysan al vücudum ne diyim sana daha

Dosya Ekleri

• IMG_20230719_132945.jpg
    IMG_20230719_132945.jpg
    150,3 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı