Hangi PS3 modeli alınmalı?

CapsNumScroll

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 1-2 ay önce PS3 fat kasa almıştım 650TL'ye fakat internettekileri okuduktan sonra bir ürperme geldi.
Fat kasa en hatalı PS3 modeliymiş. Sarı ışık, kırmızı ışık, falan hataları varmış. Şu an PS3 fat kasa evde var, ben onu satıp hangi PS3 modelini almalıyım sizce?
Yoksa PS3 fat kasada kalayım mı?

Başkan şöyle deyim evet PS3 fat kasa çok sıkıntılı Slim kasa veya süper Slim alabilirsin en çok tercih edilenlerde onlardır.

Super Slim. Daha sessiz ve daha iyi çalışıyor. Fat kasa hakkında kötü yorumlar görmüştüm.

Fat kasada hep sorun çıkacak değil ama satıp süper Slim almanızı tavsiye ederim. Ben 7 sene kullandım süper Slim'i hiçbir sorun yaşamadım. Ayrıca sessiz ve ısınmıyordu. PS3 Slim'den daha başarılı.

Super Slim modeli olabilir.

Sağ ol fakat super Slim fiyati ne kadar 2.el olarak?

Slim veya super Slim düşünebilirsin super Slim de CD'yi üstten kendin manuel koyuyorsun otomatik içine çeken sistem Slim kasa da var eğer buna takılmıyorsan super Slim öneririm en yeni kasa o

Slim ve süper Slim aynıdır ancak şu var evde çocuk varsa veya çocuk oynuyorsa süper SLI'min CD yeri elen açılabilir olduğu için bozuyor orayı.
Yukarıda biri süper Slim 800-1700 yazmış hadi 800 tamamda 1700 ne Trabzon'da 1700'e PS4 var çift kollu PS3 süper Slim 800'den başlar 250GB'lık 1150 de biter 1TB'lık.

Yeni konular

Geri
Yukarı