Hangi PS4 daha iyi?

MBirhanM

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Fazla uzatıp sizi yormayacağım sadece bir sorum olacak.

PS4 500 GB ve 1TB arasında ne gibi farklar var?

PS4 500GB yeterli mi? Zaten oyunlar CD'den oynanacak.

Bu arada PAL ve NTSC diye bir şey var ben hangisini alsam daha iyi olur?

Bana bunu açıklarsanız sevinirim.

Burada kendi kendime cevap verdim ama yorum olarak gitmedi :D Konuya direk yazıldı o yüzden böyle ayırdım bende.

Merhaba arkadaşlar. Fazla uzatıp sizi yormayacağım sadece bir sorum olacak.
PS4 500 GB ve 1TB arasında ne gibi farklar var?
PS4 500GB yeterli mi? Zaten oyunlar CD'den oynanacak.
Bu arada PAL ve NTSC diye bir şey var ben hangisini alsam daha iyi olur?
Bana bunu açıklarsanız sevinirim.

Kardeşim PAL avrupa bölgesi, PAL almanı tavsiye ederim + 1TB alman daha iyi ama o kadar para veremem dersen 500GB al sorun olmaz fazla zaten cd'den oynayacağım diyorsun.

"Yalnız kaldığında diğer elini tut, bu devirde kimseden fayda yok..."

dijital oyun alacaksan 1 tb al mesela bir gta V 50 gb dijital alacaksan bir süre sonra dolacak ama kutuluysa sıkıntı olmaz. NTSC alırsan tek sıkıntı giriş O çıkış X tuşu olur ama oyun kontrolleri değişmez

dijital oyun alacaksan 1 tb al mesela bir gta V 50 gb dijital alacaksan bir süre sonra dolacak ama kutuluysa sıkıntı olmaz. NTSC alırsan tek sıkıntı giriş O çıkış X tuşu olur ama oyun kontrolleri değişmez
Ps4 oyunlarını kutulu alsan bile oyunu yüklüyor ve sen yine cihazdan oynuyorsun Cd yi kontrol amaçlı görmek istiyor. Oyunları makinede tutmak gibi bir niyetin yoksa oynayım bir süre sonra siliyorsan 500GB yeter. Bence 500gb al hem ucuz ilerde bir sıkıntı çıkarsa kendin disk alırsın takarsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı