Hangi R9 280X modelini tercih etmeliyim?

Hangi ekran kartı seçilmelidir.

• Powercolor R9 280X TurboDuo

Oy: 19 50,0%
  • Sapphire R9 280X VAPOR-X

Oy: 10 26,3%
  • Sapphire R9 280x TOXIC

Oy: 9 23,7%

• Oy verenlerin toplamı
    38
Şu video beni biraz kuşkuya düşürdü high'de bile arada kasılmalar olduğu anlaşılıyor. Ultra'da hiç oynanamaz halde zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şahsen gider diğer kartlara aynı performansına karşın artıdan para vermem. Benim tercihim PowerColor 280X TurboDuo'dur. Merak etmeyin gayet kaliteli bir kart yarı yolda bırakmaz sizi. :D Fiyatına aldanmayın.

Şu video beni biraz kuşkuya düşürdü high'de bile arada kasılmalar olduğu anlaşılıyor. Ultra'da hiç oynanamaz halde zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yapma abi bu mu kasıyo? r9 280x modellerinden en az şikayet geleni poworcolor ve msi. İkisinide gözü kapalı alırım ben. tercih senin tabi.

Bu benim topladığım PC. Satın almak için maaş gününü ve doların düşmesini umuyorum. :)

Dosya Ekleri

• received_m_mid_1406981382544_1d981cfa0ffa22b861_0.jpeg
    received_m_mid_1406981382544_1d981cfa0ffa22b861_0.jpeg
    53,9 KB · Görüntüleme: 328
Son düzenleyen: Moderatör:
Ana kart oc ozellikli.islemcinin oc liside mi var ilk kez duydum?

Aslnda sistem amd idi sonradan intele cevirdim sogutucuyuda kaldirmadm ne olur ne olmaz diye.

İşlemcin O.C özellikli değil Soğutma bence gereksiz. O.C yapılan işlemciye Soğutma alınması daha makul.
Ana kart oc ozellikli.islemcinin oc liside mi var ilk kez duydum?

Aslnda sistem amd idi sonradan intele cevirdim sogutucuyuda kaldirmadm ne olur ne olmaz diye.
Beyler burası ekran kartıyla ilgili açılmış bir konu, sistem tavsiyesi almak için değil.

Dostum fiyat/performans olarak değerlendirdiğin zaman powercolor r9 280x turboduo almalısın.
Zaten anket sonuçlarıda bunu göstermekte.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı