Hangi reklam engelleyici daha iyi?

Bir şey soracağım arkadaşlar hazır konusu açılmışken AdGuard var benim Edge tarayıcıda bazı film sitelerinde takılma oluyor tam izlerken internet hızım gayet iyi 720p filmlerde bile yapabiliyor acaba bunun AdGuard ile alakası var mıdır?

Bir şey soracağım arkadaşlar hazır konusu açılmışken AdGuard var benim Edge tarayıcıda bazı film sitelerinde takılma oluyor tam izlerken internet hızım gayet iyi 720p filmlerde bile yapabiliyor acaba bunun AdGuard ile alakası var mıdır?
Hocam o kullandığınız sitenin internet hızından kaynaklı olabilir.

Bir reklam engelleyici testi yaptım, işte sonuçlar:
(DNS Sağlayıcısı Reklamları Engelliyor Olabilir)

Reklam Engelleyicisiz: 12/100

AdBlock Plus: 43/100

Brave Tarayıcı: 90/100

uBlock Origin: 90/100

AdGuard AdBlocker: 100/100

@Tati80

Eğer varsa kullandığınız 3.parti filtrelerden de olabilir. 3.parti filtreler AdGuard'a ait olmadığı için içeriğine müdahale edemiyorlar. 3.parti filtreleri kapatın.
Veya filtreleriniz güncel değildir.
Sadece aşağıda listelediğim AdGuard filtrelerini açıp kullanın. Bunun dışındaki filtreler Türkçe sitelerde bir işe yaramaz ve gerek de yok zaten. Sonra filtreleri güncelleyin.

AdGuard Temel filtresi AdGuard URL İzleme Filtresi AdGuard İzleme Koruması Filtresi AdGuard Sosyal Medya Filtresi AdGuard Can Sıkıcı Öğeler Filtresi AdGuard Türkçe Filtresi

Ayrıca Edge tarayıcı içinde gömülü olarak İzleme engelleme özelliği bulunur. Bu özellik açık mı? Bu tip özellikler bazı sitelerdeki fonksiyonları bozabiliyor çünkü. Ben kullanmıyorum onu genelde.
Kullanmak istiyorsanız "Temel" modu seçerek kullanın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı