Hangi reklam engelleyici daha iyi?

AdGuard kullanırım ne zaman ihtiyacım olursa. Şu an Brave browser kullandığım için kendi reklam engelleyicisi ve gizlilik koruması gayet başarılı 0 reklam.

@Tati80

Eğer varsa kullandığınız 3.parti filtrelerden de olabilir. 3.parti filtreler AdGuard'a ait olmadığı için içeriğine müdahale edemiyorlar. 3.parti filtreleri kapatın.
Veya filtreleriniz güncel değildir.
Sadece aşağıda listelediğim AdGuard filtrelerini açıp kullanın. Bunun dışındaki filtreler Türkçe sitelerde bir işe yaramaz ve gerek de yok zaten. Sonra filtreleri güncelleyin.

AdGuard Temel filtresi. AdGuard URL İzleme Filtresi. AdGuard İzleme Koruması Filtresi. AdGuard Sosyal Medya Filtresi. AdGuard Can Sıkıcı Öğeler Filtresi. AdGuard Türkçe Filtresi

Ayrıca Edge tarayıcı içinde gömülü olarak İzleme engelleme özelliği bulunur. Bu özellik açık mı? Bu tip özellikler bazı sitelerdeki fonksiyonları bozabiliyor çünkü. Ben kullanmıyorum onu genelde.
Kullanmak istiyorsanız "temel" modu seçerek kullanın.

Hocam bütün filtreleri dediğiniz gibi yaptım ve güncelledim ayrıca Edge tarayıcıda izleme engelleme özelliği bende açık ve dengeli kısmında duruyor onu da kapattım bu şekilde deneyeceğim akşama bir de çok teşekkür ederim.

uBlock Origin kullanıyorum. Özellikle arayüz bakımından AdGuard'a göre çok daha avantajlı benim için. uBlock Origin'in arayüzü daha sadeyken, AdGuard'ın arayüzünde çabuk kaybolabiliyorum. 😂

Geri
Yukarı