Hangi RTX 3060 modeli alınmalı?

Bütçe
8100

xlooterZ

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasada 8bin TL'nin altında RTX 3060'lardan birini almayı düşünüyorum epey sitesinden puanlarına baktım hepsi aynı puana sahip fark göremedim.
En ucuzu PALIT Nvıdıa Geforce Rtx 3060 Dual Lhr 12 Gb Gddr6 192bit Ekran Kartı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL şu anlık bu gibi gözüküyor AMD ekran kartı almayı WattMan'dan dolayı düşünmüyorum. Hangi RTX 3060 modelini almamı önerirsiniz?

Trendyol'dan alma hocam, hem ürün hiç satmamış hem de genelde Trendyol'daki kartlar "outlet" adı altında 2.el ya da miningli satılıyor.

tebilon üzerinden pny de alabilirsin, genelde bu tarz f/p markaların soğutmaları neredeyse aynı oluyor.

Piyasada 8bin TL'nin altında RTX 3060'lardan birini almayı düşünüyorum epey sitesinden puanlarına baktım hepsi aynı puana sahip fark göremedim.
En ucuzu PALIT Nvıdıa Geforce Rtx 3060 Dual Lhr 12 Gb Gddr6 192bit Ekran Kartı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL şu anlık bu gibi gözüküyor AMD ekran kartı almayı WattMan'dan dolayı düşünmüyorum. Hangi RTX 060 modelini almamı önerirsiniz?vey
Zotac tavsiye ederim soğutması çok iyi

Hocam yanıltmak gibi olmasın da 6000 serilerinde WattMan hatası bayağı azaldığı söyleniyor. 3060'a o kadar para yerine 6700 XT bulabilirsiniz. Siz daha iyi bilirsiniz tabii. Şahsen bende 3060 almayı düşünüyordum, araştırdım ve WattMan hatasının bayağı azaldığını öğrenince daha ucuz fiyata daha iyi performans veren kartı almak mantıklı geldi.

Hocam yanıltmak gibi olmasın da 6000 serilerinde WattMan hatası bayağı azaldığı söyleniyor. 3060'a o kadar para yerine 6700 XT bulabilirsiniz. Siz daha iyi bilirsiniz tabii. Şahsen bende 3060 almayı düşünüyordum, araştırdım ve WattMan hatasının bayağı azaldığını öğrenince daha ucuz fiyata daha iyi performans veren kartı almak mantıklı geldi.

Bencede daha mantıklı önümüzdeki ay içinde almayı düşünüyorum watman olmasa zaten gözüm kapalı AMD alırdım biraz araştırmak lazım diyelim kartta watman şeyini yaşadım garantiye falan giriyor mu tam ne oluyor biliyor musunuz?

Bencede daha mantıklı önümüzdeki ay içinde almayı düşünüyorum watman olmasa zaten gözüm kapalı AMD alırdım biraz araştırmak lazım diyelim kartta watman şeyini yaşadım garantiye falan giriyor mu tam ne oluyor biliyor musunuz?

Hocam bu konu da ilk sayfa da bir arkadaş yazmış. Pontiff isimli arkadaşın yazdıklarına bakabilirsiniz.

@kino hocam bu konu da daha bilgili. O daha çok yardımcı olur.

Wattman donanımsal bir sorun değil ki garantiye girsin.
Yazılım ile alakalı ve Wattman bir hata değil,AMD nin ekran kartı yönetim birimidir.
Wattman hatası dediğimiz şey Wattman ın default ayarlara geri dönmesi,6000 serisinde dakika başı hata diye birşey yok,nadir alıyorsunuz.
Dengesiz OC yapmadığınız ve stabil güncel sürücü kullandığınız sürece sorun ile karşılaşmanız zor.

Trendyol'dan alma hocam, hem ürün hiç satmamış hem de genelde Trendyol'daki kartlar "outlet" adı altında 2.el ya da miningli satılıyor.

tebilon üzerinden pny de alabilirsin, genelde bu tarz f/p markaların soğutmaları neredeyse aynı oluyor.

Attığın model 8 GB olanı, yaramaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı