Hangi RTX 3070 Ti modeli tercih edilmeli?

Bourbon

Decapat

Dolar iyice çığırından çıkmadan ekran kartımı yenileyeyim diyorum. Şu üç kart arasında kaldım. Amazon'dan almak istiyorum satıcısı kendi olduğu için ancak pek övülen Gigabyte Aorus'un fiyatı da çok cazip geldi şu satıcıda. Sizce ne yapmalı?

TUF serisi bayağı rağbet görüyor, alsan zararlı çıkmazsın diye düşünüyorum. Ama şunu alman her türlü çok daha mantıklı olur:
Aaa bu kartın fiyatı bu sitede çok uygunmuş. Diğer modellere göre daha pahalı gelmişti baktığım yerlerde. Peki 750 Watt PSU ile sıkıntı yaşar mıyım bu kartta? Sanki öyle bir yorum okudum bir yerlerde.

AAA bu kartın fiyatı bu sitede çok uygunmuş. Diğer modellere göre daha pahalı gelmişti baktığım yerlerde. Peki 750 Watt PSU ile sıkıntı yaşar mıyım bu kartta? Sanki öyle bir yorum okudum bir yerlerde.

3070 Ti'a 650W bile yeter kullanırsın.

Sadece oyun için alıyorum. AMD kartları tercih etmiyorum maalesef.

Buna bak o zaman:

3070 Ti'a 650W bile yeter kullanırsın.

Buna bak o zaman:
Attığın kart miningte kullanılmış dostum fiyatı bu nedenle epey düşük ama almaya değmez kesinlikle.

Attığın kart miningte kullanılmış dostum fiyatı bu nedenle epey düşük ama almaya değmez kesinlikle.

Minig'te kullanıdığını nasıl anladın garaja Online satıyor GameGaraj'ın üst sitesi güvenilir bir site.

Geri
Yukarı