Hangi RTX 4070 Super ekran kartı daha iyi?

Bütçe
30000

Kikimora

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam,

RTX 4070 Super ekran kartı almayı planlıyorum. Birkaç opsiyonum var fakat bunların arasında ciddi bir fark var mı? Varsa nelerdir? Hangisini tercih etmeliyim bilmiyorum.

• Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Gaming OC.
• Gigabyte GeForce RTX 4070 Super eagle OC.
• Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC.
• MSI GeForce RTX 4070 Super 12g Ventus 3X OC.

Birkaç tane de 2 fanlı model var fakat ekran kartının 2 fanlı olması çok ısı yaratır mı 3 fanlıya kıyasla?

Hacı alacağım yerden 2 fanlı modellerin fiyatı da aynı sayılır, daha pahalı modellerin 2 fanlısı mevcut. Gigabyte Aero örneklerden biri. Bu paylaştıklarım arasında çok bir fark var mıdır peki?

Aero modelleri bildigim kadariyla 3 fanli oluyor emin misiniz? Attiklarinizdan gidersek mumkunse Gaming OC yonelin. Ancak dedigim gibi fazla fiyat farki yoksa. Cunku oyle 3-5K fazla vermeye degecek farklar yok. Gigabyte modellerini 3'e ayirirsak tepede Aero ve Aorus, ortada Gaming altta da eagle ve windforce modelleri olacaktir. Ancak bunlarin herhangi biri de Ventus'dan iyi onu belirteyim.

Aero modelleri bildigim kadariyla 3 fanli oluyor emin misiniz? Attiklarinizdan gidersek mumkunse Gaming OC yonelin. Ancak dedigim gibi fazla fiyat farki yoksa. Cunku oyle 3-5k fazla vermeye degecek farklar yok. Gigabyte modellerini 3'e ayirirsak tepede Aero ve Aorus, ortada Gaming altta da eagle ve Windforce modelleri olacaktir. Ancak bunlarin herhangi biri de Ventus'dan iyi onu belirteyim.

Pardon evet 3 fanlıymış görseldeki açıdan 2 gibi duruyordu. Ürünü yurt dışından almayı düşünüyorum. 2 fanlı model yine ASUS ve MSI Ventus modellerinde var. Aynı ürünlerin 3 fanlı modelleriyle arada 15-20 euro oynuyor çok bir fiyat farkı yok. Yine de bunları almamı mı önerirsiniz Gigabyte Super Gaming almaktansa?

Pardon evet 3 fanlıymış görseldeki açıdan 2 gibi duruyordu. Ürünü yurt dışından almayı düşünüyorum. 2 fanlı model yine ASUS ve MSI Ventus modellerinde var. Aynı ürünlerin 3 fanlı modelleriyle arada 15-20 euro oynuyor çok bir fiyat farkı yok. Yine de bunları almamı mı önerirsiniz Gigabyte Super Gaming almaktansa?

MSI Ventus'u gecin. Asus'un modeli TUF ise onu alabilirsiniz. Cok fiyat farki yoksa Aero'da olur dedigim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı