Hangi 4070 Ti daha iyi?

AslanOnbir

Hectopat
1080P'de oyun oynayacağım. İşlemci olarak 7800x3D tercih edeceğim. Sistemi GameGaraj'dan almayı düşünüyorum fakat hangi markayı almalıyım bilmiyorum. INNO3D ıchill var, ASUS TUF var MSI Gaming X Trio falan var. 4070 Ti için hangi markayı almak daha sağlıklı olacaktır? Cevaplarınızı bekliyorum, sağ olun.

1080P'de oyun oynayacağım. İşlemci olarak 7800x3D tercih edeceğim. Sistemi GameGaraj'dan almayı düşünüyorum fakat hangi markayı almalıyım bilmiyorum. INNO3D ıchill var, ASUS TUF var MSI Gaming X Trio falan var. 4070 Ti için hangi markayı almak daha sağlıklı olacaktır? Cevaplarınızı bekliyorum, sağ olun.

2-3 model ile bitmiyor. Fiyatı da önemli. Toplama alacaksınız sanırım. Bütçeniz nedir?

1 MSI.
2 ASUS TUF.
3 INNO 3D.
Fiyat farkına göre MSI ve ASUS yer değişebilir. Bir de bu kartlar 1080p için çok düşük kalıyor. İnsanlar bu kartları DLSS 3.0 ile 8K da oynuyor.

1 MSI.
2 ASUS TUF.
3 INNO 3D.
Fiyat farkına göre MSI ve ASUS yer değişebilir. Bir de bu kartlar 1080p için çok düşük kalıyor. İnsanlar bu kartları DLSS 3.0 ile 8K da oynuyor.
Gamegarajda MSI ve TUF farklı model. Birisi düz iken birisi Ti model. Bence Asus alınmalı.

1 MSI.
2 ASUS TUF.
3 INNO 3D.

INNO3D Ichill X3 TUF’tan çok daha iyi 🙂

Düzgün kaynak bekliyoruz senden.

INNO3D Ichill X3 TUF’tan çok daha iyi 🙂

Düzgün kaynak bekliyoruz senden.
Dostum basit bir karşılaştırma sitesinden bile anlayabilirsiniz. Çoğu değeri aynı. Asus un ve MSI ın kalitesi ve güvenilirliği daha iyi. Yoksa fps olarak bakarsan 5 fps fark eder anca.

Boş konuşmalara ve fanboylara hiç gerek yok. Elimizde güvenilir bir kaynak var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bak özelliklerine fiyatları da karşılaştır ona göre tercihini yap.
Listede olmayan bazı kartlar var. Onları da seriye göre öğrenebilirsin. Mesela Colorful iigame, neptune serisinden daha iyi bir seri. Yani en üstlerde olması anlamına geliyor.

Geri
Yukarı