Hangi RTX3070 modelini almalıyım?

MSI Gaming X Trio neden Galax GeForce RTX 3070 SG 1-Click OC'den daha iyi?
  • 55.2 GPixel/s daha yüksek piksel oranı.
  • 105MHz daha yüksek GPU Turbo hızı.
  • 32 daha fazla görüntü üretim ünitesi (rops)
  • Işın izleme teknolojisi.
  • 6mm daha dar.

Gaming X Trio MSI markasının üst seviye modellerinden, Galax SG modeli ise giriş seviyesine hitap ediyor, yazdığınız farklar çok önemli farklar değil, bu arada ışın izleme teknolojisi bütün RTX kartlarda var.

MSI Gaming X Trio 3070 8000 TL, Galax ise 6500 TL, seçim sizin.

Galax'ın fanları RGB bu arada, eğer Galax WTF veya EX serisi Türkiye'ye gelmezse ben de bu kartı alacağım.

Gaming X Trio MSI markasının üst seviye modellerinden, Galax SG modeli ise giriş seviyesine hitap ediyor, yazdığınız farklar çok önemli farklar değil, bu arada ışın izleme teknolojisi bütün RTX kartlarda var.

MSI Gaming X Trio 3070 8000 TL, Galax ise 6500 TL, seçim sizin.

Galax'ın fanları RGB bu arada, eğer Galax WTF veya EX serisi Türkiye'ye gelmezse ben de bu kartı alacağım.
Peki dostum bu farklar Galaxın yazılımı üzerinden OC yapılarak kapatılabilir mi ?

Peki dostum bu farklar Galax'ın yazılımı üzerinden OC yapılarak kapatılabilir mi?

Aralarında FPS farkı yok zaten, isterseniz Xtreme tuner üzerinden telefona bağlayıp veya bilgisayar üzerinden OC yapabilirsiniz, ama gerek yok bence.

Bu arada kartı satın alırsanız inceleme videosu yapabilir misiniz?
RGB'lerin videoda veya fotoğraflarda nasıl gözüktüğünü merak ediyorum.

Palit alabilirsiniz. Geçen gün 6500 TL'ye sayılıyordu.

Aralarında FPS farkı yok zaten, isterseniz Xtreme tuner üzerinden telefona bağlayıp veya bilgisayar üzerinden OC yapabilirsiniz, ama gerek yok bence.

Bu arada kartı satın alırsanız inceleme videosu yapabilir misiniz?
RGB'lerin videoda veya fotoğraflarda nasıl gözüktüğünü merak ediyorum.
Palit ile Galaxın arasında kaldım fazlasıyla. İkisinden birini alacağım size haber veririm bu konu üzerinden.

Palit ile Galax'ın arasında kaldım fazlasıyla. İkisinden birini alacağım size haber veririm bu konu üzerinden.

Hocam haber vereceğiniz zaman @RPM diye etiketlerseniz daha kolay görürüm konuyu :).

Şimdiden hayırlı olsun, iki kart da çok güzel.

Arkadaşlar birkaç adet Benchmark videosu izledim işlemciler aynı olduğu halde Palit ve diğer RTX 3070 modelleri arasında 5-10 FPS farkı var gibi geldi acaba mümkün mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı