Hangi RX 5600 XT alınmalı?

O zaman bir süre bekliyeyim belki İtopya'da stoklar vs. yenilenir hem cuma indirimlerinde bir şey yakalalarım belki sağ ol dostlar.
Bence RTX 3050 ve 3060 çıkana kadar bütçenizi arttırın onlardan birini alın, daha ileriye dönük olur sizin için.
Bu arada itopya.com dan şu zamanlarda bir şey alma pişman olursun. Çok yavaş çalışıyorlar.

Bence RTX 3050 ve 3060 çıkana kadar bütçenizi arttırın onlardan birini alın, daha ileriye dönük olur sizin için.
Bu arada itopya.comdan şu zamanlarda bir şey alma pişman olursun. Çok yavaş çalışıyorlar.

3050'nin çıkış tarihi belli değil ve zaten evdeyim şu anki bilgisayarım çok da iyi değil o yüzden beklemek çok da istemiyorum.

Anakart: Asus Prime B450M-K
İşlemci: Ryzen 5 3500x
Ram: Corsair Vengeance LPX 16 GB
Ekran kartı: ?
Kasa: Gametech Galaxy Mesh (4 fanlı, 600w)

Şu kart 2999TL'ye düşünce alın, yeterli olur sizin için.

Asus tuflarla ilgili çok olumsuz yorum okudum fanları ile ilgili. Bu modele bu sorun var mı?
Hayır ben şu anda kullanmaktayım ısınma sorunu olarak diyorsanız şu ana kadar en fazla 75 derece gördüm RDR2'de, fanları %30 a ayarladım 50 dereceden sonra fanlar %30 da çalışmaya başlıyor. EVO modelleri yenilenmiş olanlar attığım linkteki T6G modeli yani BIOS güncellenmiş versiyonu rahatlıkla alabilirsiniz, kartta bir sorun yok.

Sapphire Pulse modelini kullanıyorum. Hiçbir oyunda 62 dereceyi geçmedi şu ana kadar. Ortalama 56-58 derecede oynuyorum çoğu oyunu. Ki ben ayarları gırtlak dolu şekilde ayarlıyorum. MSAA, supersampling gibi ekstra özellikleri kartın gücü yettiği oranda açıyorum. Soğutması oldukça iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı