Hangi RX 7900 XT alınmalı?

Mehmetzzs

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Elimde olan Sapphire RX 7900 XT Pulse'u birkaç sebepten dolayı iade etmek zorunda kaldım. Tekrar aynı kartı tercih etmeyi düşünüyorum. XFX hali Sinerji'de 23K'ya bulunabiliyor, MSI hali de Trendyol'da 26K'ya bulunabiliyor. Aradaki 3K farkı vermeye sizce değer mi? Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar. Elimde olan Sapphire RX 7900 XT Pulse'u birkaç sebepten dolayı iade etmek zorunda kaldım. Tekrar aynı kartı tercih etmeyi düşünüyorum. XFX hali Sinerji'de 23K'ya bulunabiliyor, MSI hali de Trendyol'da 26K'ya bulunabiliyor. Aradaki 3K farkı vermeye sizce değer mi? Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Bildiğim kadarıyla marka farkı sadece kartın soğutma sistemini etkiliyor bence değmez 3K vermeye.

Bunu alabilirsin XFX'in en üst segment modelidir merc kullananlar da memnun.

MSI'a 26k veremye gerek yok az fazlaya bu var çünkü.

Hocam karttan memnundum. Sıcaklık değerleri biraz yüksekti, kartta da coil whine vardı. Bundan dolayı değişime yollamıştım en başta. Yaklaşık 1 ay kadar bekletildikten sonra iade edeyim demiştim.

Alacağın çoğu kartta cw olacaktır zaten.

Sıcaklık ne kadar yüksekti. Coil whine yeni alacağın kartta bile çıkabilir tamamen şans. Sadece AMD özğü değil.

XFX modelini tercih edebilirsin. Çok başarılı bir kart.

Xfx alabilirsin hocam. Cw olmaz diye garanti veremez kimse ama alınabilecek en iyi kart olduğunu düşünüyorum fiyat performans olarak.

Sıcaklık ne kadar yüksekti. Coil whine yeni alacağın kartta bile çıkabilir tamamen şans. Sadece AMD özğü değil.
Hocam en basit yükün altına girdiğinde direkt 80-85 derece civarında dolaşmaya başlıyordu.

Bunu alabilirsin XFX'in en üst segment modelidir merc kullananlar da memnun.

MSI'a 26k veremye gerek yok az fazlaya bu var çünkü.

Alacağın çoğu kartta cw olacaktır zaten.
Teşekkür ederim hocam herkese, XFX alacağım. Son olarak Pulse halinden soğutması daha mı iyidir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı