Hangi RX 6700 XT modelini alınmalı?

Daha fazla  
Arkadaşlar söyleyeceğim 3 kartında fiyatı aynı. Model özelliklerine baktığımızda sizce hangisini tercih etmeliyim?
ASUS Dual.
Gigabyte eagle.
Sapphire Pulse.

Bu 3 kartında fiyatı 10500 TL. 2K Gaming için kullanacağım. Farklı önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar söyleyeceğim 3 kartında fiyatı aynı. Model özelliklerine baktığımızda sizce hangisini tercih etmeliyim?
ASUS Dual.
Gigabyte eagle.
Sapphire Pulse.

Bu 3 kartında fiyatı 10500 TL. 2K Gaming için kullanacağım. Farklı önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler.

Fiyatı biraz fazla, 12 13K ya 3090 var zaten?

Gigabyte Eagle olan ekran kartı elime ulaştı dün. Furmark skoru 72 Derecede 11340. Normal 50 oyunlarda 64-66 derece. Kasamda ısınma sorunu oluşuyor ona göre aklınızda bulunsun. 3060'tan geçtim.

Fiyatı biraz fazla, 12 13K ya 3090 var zaten?
Hocam sıfırmi alacaksınız 2.el alacaksanız bu fiyatlar çok fazla.
0 fiyatlar hocam

ASUS Dual.
Gigabyte eagle.
Sapphire Pulse.

ASUS Dual serisi daha iyi olabilir. Ezberden konusuyorum ama Sapphire, Gigabyte eagle serisi hiç boyle muazzam isinmama durumunu goremedim.

4060 daha iyi tercih olabilir ama QHD oynayacakmissiniz. 6700XT yine QHD uzun omurlu olmaz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı