Hangi RX 6700XT modeli alınmalı?

Bu kartı bende almayı dusunuyordumda forumdaki bir arkadaş, 3 arkadaş kullaniyoruz fakat sorunlarından bıktık diyerekten satıp 3080 geçti bende almaktan vazgeçtim. Kullanan var mı?

AMD kartlar sistem uyumluluğunda daha narin. Uyumsuz bir parça ya da bir problem varsa kartta patlayabiliyor. Tabii bu durum günümüzde oldukça az.

Sapphire.

Sapphire AMD tarafında en başarılı üretici denilebilir.

ASUS'un hangi modeli bu arada? Muhtemelen "Dual" idir. ASUS Dual, Sapphire'e göre daha alt sınıfta kalıyor soğutma açısından.

Bu şaka falan mı? Gerçekten Pulse serisini Dual'den daha iyi zannetmezsin diye umut ediyorum.

Son düzenleme:
Sapphire Pulse daha iyidir. Tabii ASUS alsanız o da üzmez. ASUS Dual soğutma olarak daha alt sınıf olsa da yine de aman aman bir fark olmayacaktır Sapphire Pulse'e göre. ASUS Dual'in tasarımı da çok kötü bana göre. O yüzden Sapphire Pulse çok daha iyi bir tercih olur.

Pulse serisi Sapphire'in giriş seviyesi modellerini kapsıyor. Dual serisi birkaç yıldır soğutma anlamında kendini çok iyi noktalara getirdi. Pulse serisinden kötü demek pek doğru olmaz. Dual serisi soğutma konusunda çok daha başarılı.

Örnek olarak aşağıdaki Video'ya bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu şaka falan mı? Gerçekten Pulse serisini Dual'den daha iyi zannetmezsin diye umut ediyorum.
Pulse serisi Sapphire'in giriş seviyesi modellerini kapsıyor. Dual serisi birkaç yıldır soğutma anlamında kendini çok iyi noktalara getirdi. Pulse serisinden kötü demek pek doğru olmaz. Dual serisi soğutma konusunda çok daha başarılı.

Örnek olarak aşağıdaki Video'ya bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Özür diliyorum, ben Nitro serisiyle karıştırdım. Normalde hiç karıştırmam böyle modelleri ama niye böyle oldu anlamadım.. Sapphire Pulse'u Google'da aratıp modelini görür görmez jeton düştü zaten, karıştırdığımı anladım..

Geri
Yukarı