Hangi RX 6700XT modeli alınmalı?

Onur58

Kilopat
Daha fazla  
Aklımda iki model var sizce hangisi alınmalı?

-Sapphire RX 6700 XT Pulse.
-ASUS Dual Radeon RX 6700 XT.

Ve nedenini söylerseniz sevinirim.

Sapphire.

Sapphire AMD tarafında en başarılı üretici denilebilir.

Asus'un hangi modeli bu arada? Muhtemelen "Dual" idir. Asus Dual, Sapphire'e göre daha alt sınıfta kalıyor soğutma açısından.
Dual
Düzelttim.

Sapphire.

Sapphire AMD tarafında en başarılı üretici denilebilir.

Asus'un hangi modeli bu arada? Muhtemelen "Dual" idir. Asus Dual, Sapphire'e göre daha alt sınıfta kalıyor soğutma açısından.
Şu an sıfırını 9700 civarına alabilirim de biraz daha beklesem mi fiyat düşer mi acaba ? @anifraxe

Dual
Düzelttim.
Sapphire Pulse daha iyidir. Tabii Asus alsanız o da üzmez. Asus Dual soğutma olarak daha alt sınıf olsa da yine de aman aman bir fark olmayacaktır Sapphire Pulse'e göre. Asus Dual'in tasarımı da çok kötü bana göre. O yüzden Sapphire Pulse çok daha iyi bir tercih olur.

Aklımda iki model var sizce hangisi alınmalı?

-Sapphire RX 6700 XT Pulse.
-ASUS Dual Radeon RX 6700 XT.

Ve nedenini söylerseniz sevinirim.
Sapphire iyi ama pulse modeli pek iyi değil, nitro+ modelleri çok iyi. Asus dual modelini öneririm. Eskiden kendim kullanıyordum Rx 6700xt pulse modelini.

Bu kartı bende almayı dusunuyordumda forumdaki bir arkadaş, 3 arkadaş kullaniyoruz fakat sorunlarından bıktık diyerekten satıp 3080 geçti bende almaktan vazgeçtim. Kullanan var mı?

Bu iki modelden mi bahsediyorsun yoksa genel olarak RX 6700 XT'den mi bahsediyorsun?
Genel olarak. Sıfır 6700XT alicaktim veya ikinci el 6800XT bunu görünce korktum, 2.el bende RTX 3080 veya 4000 serisi düşünüyorum, kullanan varsa 6700XT bilgilendirirse sevinirim.
Onun dışında Sapphire al.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı