Hangi RX 6700XT modeli alınmalı?

ASUS'ta cw problemi yaşayan çok kişi var.
XFX de daha az.

Cw problemi şans işi ve güçlü ekran kartlarında daha yaygın gözüküyor cwnin ses harici başka bir olayının olmadığını biliyorsundur. Cw kadar ne kadar sesli cw olduğuda önemli çok hafif bir ses geliyorsa çok da problem değil bir de kasanızın izalasyonu iyiyse. Temperli falansa pek problem yaşamazsınız. Her marka üründe cw problemi olabilir. :)

16547 TL.

ASUS'ta cw problemi yaşayan çok kişi var.
XFX de daha az.

Hazır sistem almak bana göre daha mantıklı önerdiğiniz sistemi düşünüyorum.

Önerdiğimi alacaksanız PSU değişmesi lazım.
Sistemin parçaları da pek kaliteli değil WattMan hatası ekran kartından çok sistemdeki parçalardan kaynaklı bence bu sistemde WattMan yersiniz.

Önerdiğimi alacaksanız PSU değişmesi lazım.
Sistemin parçaları da pek kaliteli değil WattMan hatası ekran kartından çok sistemdeki parçalardan kaynaklı bence bu sistemde WattMan yersiniz.
Hangi parçalar kötü?

Cw problemi şans işi ve güçlü ekran kartlarında daha yaygın gözüküyor cwnin ses harici başka bir olayının olmadığını biliyorsundur. Cw kadar ne kadar sesli cw olduğuda önemli çok hafif bir ses geliyorsa çok da problem değil bir de kasanızın izalasyonu iyiyse. Temperli falansa pek problem yaşamazsınız. Her marka üründe cw problemi olabilir. :)

Bir de ASUS Dual serisini MSI Ventus gibi modellerle karşılaştırman gerekiyor bu nedenle konu tartışmaya kapalı. XFX zaten en ucuz ekran kartı üreten şirketlerden biri. Rakipleri Gainward,
Galax gibi markalar.

16547 TL.

Anakart bu yapılmalı.
RAM'lerde de sürücü sorunları vardı sanırım.
Az fark ile bunun yapılması daha iyi olur.

Bir de ASUS Dual serisini MSI Ventus gibi modellerle karşılaştırman gerekiyor bu nedenle konu tartışmaya kapalı. XFX zaten en ucuz ekran kartı üreten şirketlerden biri. Rakipleri Gainward,
Galax gibi markalar.

Markaya göre değil modele göre yorum yapılır.

PSU 650W yap.
Psu, sdd, anakart yükseltmesi yaptım. Yaklaşık 17.200 tl ye geldi. Bunu almayı düşünüyorum. Umarım wattman yemem.

Anakart bu yapılmalı.
RAM'lerde de sürücü sorunları vardı sanırım.
Az fark ile bunun yapılması daha iyi olur.

Markaya göre değil modele göre yorum yapılır.

Modele göre yorum yaptım zaten şurada bir anket açın da sonuçları görelim hangi model daha fazla tercih ediliyormuş bakalım. ASUS Dual eğer diğer markaların modelleriyle aynı fiyattaysa düşünmeden sipariş ederim. Bir de ASUS Dual çok ciddi bir soğutma sistemine sahip bu nedenle ben ROG STRIX tercih edeni görmüyorum çünkü ASUS Dual gayet yeterli soğutma ve kompanent kalitesine sahip. Sapphire. Pulse değil de Nitro falan olsa eyvallah diyeceğim. XFX 3 fanlı modelide Sapphire Pulse'ye rakip olarak satılıyor zaten aynı paralar. Eğer bu bütçeye ASUS Dual bulunuyorsa ASUS Dual alınmalı.

Geri
Yukarı