Hangi şampuan markasını kullanıyorsunuz?

Hacı Şakirt.
387624

Arkadaşlar, sorunumu çözdüm. Buraya yazarak sizlere de bildiriyorum ki, o markanın şampuanından uzak durun.

Eyüp Sabri Tuncer markasının şampuanı.

Kutusu çok albenili duruyor, ayrıca zeytinyağdan üretildiği ve vegan olduğu belirtilmiş. Bu avantajlarla birlikte gerçekten gösteriş yapıyor ve kendini aldırıyor.

Ben gidip kendim almadım, babam alıyordu. 3-4 ay gibi bir süredir kullanıyorum, son 1 aydır dediğim sorunu teşkil etti. Sorunu aşağıda daha detaylı yazacağım. Neden bu kadar geç anladığıma gelirsek;

İhtimal vermedim. Çünkü ilk 2-3 ay gayet iyi sonuçlar elde ediyordum. Başka bir sorun olduğunu, elbet geçer falan diyerekten erteliyordum lakin şu an durum vahim.

Saçlarım inanılmaz kepekli ve her elimi attığım da adeta kar yağmakta. Üstelik, sürekli bir kaşınma söz konusu. Tabiri caiz ise it gibi kaşınıyorum arkadaşlar. Saç derimde inanılmaz kaşıntılar meydana geliyor. Saçlarımı her gün yıkayan ben, bu durumlara düştüm.

Ailem de kullanan kişilere sorduğumda ise problem olmadığını ve memnun olduklarını belirtiyorlar. Lakin onlar bana göre daha az yıkarlar. Günlük yıkadığımı ele alırsak eğer. Tahminimce, eğer kullanmaya devam ederlerse çok değil kısa bir süre sonra aynı sorun onlarda da teşkil edecek.

Neden bu kadar eminim? Çünkü aynı durumdan muzdarip bir çok kişi gördüm. Hatta daha vahim durumda olan arkadaşlar şikayet.com'a yazmışlar şikayetlerini. Saçı dökülenden tut, tazminat davası açacağını söyleyenlere kadar. Buyrun;

Eyüp Sabri Tuncer Şampuan Şikayetleri - Şikayetvar

Bu markanın şampuanını almanızı tavsiye etmem. Bilemiyorum, sizde de böyle sonuçlar gösterir mi ama ben yaşadıklarımı yazdım buraya. Sizin de bildiğiniz gibi şampuan kişiden kişiye çok farklılık gösterir.

Bu markanın kolonyası, duş jeli ve sabunu için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Zaten o konularda iyi bir markaymış. Bende kullanıyorum, gayet iyi. Lakin şampuan konusu sıkıntı.

Hemen gidip önce ki kullandığım markalardan olan, adeta bunun yanında bir nimet olan Elidor'a geçtim. 5-6 yıkama oldu. Çok ufak etkisini göstermeye başlasa da, hala saçımda bolca kepek ve kaşınma söz konusu. Kısa süre de geçeceğini sanmıyorum zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı