Hangi şampuan markasını kullanıyorsunuz?

Gliss kullaniyorum turuncu olani ayrica dustan sonra sari sac kremini kullaniyorum.
Head and shoulder kullandim yillarca gozlerimi cok kasindiriyordu.parcalayacaktim gozlerimi hergun
Glise gectim gozlerim rahatladi.ayrica kokusu ve sacima verdigi dokusu guzel. Sac tipinize gore olani secebilirsiniz
IMG_2977.JPG

Clear men ve Head shoulders hassas ciltlerde kurutma ve kaşındırma yapıyor. En iyisi elidor alacaksın evde herkes kullanacak kadın erkek fark etmiyor mis gibi şampuan.

Sık yağlanma, saçınızı yıkama sıklığınıza göre hızlanıyor arkadaşlar test ettiğime göre. Örneğin ben her 2 günde bir duş, diğer kalan 1 günde saçımı yıkardım. Bir gün yıkamadığımda ertesi gün yağlanırdı saçım sabahında. Bir tatil boyunca (15 gün) 3-4 gün zaman aralığına çektim ve kullandığım H&S'yi Clear'a çevirdim. Gerçekten fark etti. Şimdi 3 günde bir duruma göre 2 günde 1 duş alıyorum. Kafamın rahatladığını hissedebiliyorum gerçekten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı