Hangi şampuan markasını kullanıyorsunuz?

Yazdıklarından bana sağlık problemin varmış gibi geldi. Saçta fazla kepek ve yağlanma sağlık sorunu diye düşünüyorum. Daha önceden de sizin ki gibi sorun yaşayan arkadaşlar konu açmıştı ve tüm market ürünlerini kullandığını ancak sonuç alamadığını söylemişti.
Saçta yağlanma sağlık sorunu mu? İlk kez duydum.

Head and Shoulders kullanıyordum fazlasıyla pişmanım. Özellikle kepek giderici almıştım. Artık kafa derimde pullanma oldu. Clear Man'e geçeceğim. Head and Shoulders almayın, aldırmayın.

Bu konuya böyle yaklaşmamanızı öneririm. Çünkü dediğim gibi şampuan kişiden kişiye çok farklılık gösterir. Bir ara kullanıyordum, gayet iyiydi. Bazı arkadaşlar da kullandıktan sonra kepek sorununun yok olduğunu söylüyorlar.

Kullandım, pek beğenmedim. Bende işe yaramadı.

Şu an Elidor gayet iyi.

Bu konuya böyle yaklaşmamanızı öneririm. Çünkü dediğim gibi şampuan kişiden kişiye çok farklılık gösterir. Bir ara kullanıyordum, gayet iyiydi. Bazı arkadaşlar da kullandıktan sonra kepek sorununun yok olduğunu söylüyorlar.

Kullandım, pek beğenmedim. Bende işe yaramadı.

Şu an Elidor gayet iyi.
O şampuan yüzünden gittim eczaneden Ketoral aldım. Oda işe yaradı fakat az köpük çıkartıyor diye bir hafta bırakmıştım, yine pullanma başladı.

Dediklerimi yanlış anlıyorsunuz. Arkadaş düzenli olarak yıkadığını belirtmiş. Her gün saçını yıkamana rağmen yağlanıyor ve kepekleniyorsa sağlık sorunu olabilir.
Şampuandan olduğu gayet belli. Bir insanın saçının yağlanması günden güne değişir. Kimisinin 2 kimisinin 3. Fakat bazı şampuanlar kalitesiz olduğu zaman bu sorunlar yaşanabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı