Hangi servis sağlayıcısını seçmeliyim?

ProFlexQuattra

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
E-SPOR
Merhaba arkadaşlar. Şu anda Türk Telekom kullanmaktayım ve Kasımın sonlarına doğru taahhütüm bitiyor. Altyapımda ADSL 16 Mbps destekliyor. Arkadaşlarımdan TürkNet'i duydum onda geç AKN falan da yok diyorlar, sizce hangisini seçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalite arıyorsan Superonline derim.Fakat superonline da taahhüt cayma bedeli deyim yerindeyse kol gibi.Sana şu kadarını söyleyeyim geçen superonline yi aradım taahhüt bozmak için bana 1400 TL lik bir cayma bedeli çıkardılar şaka gibi :D Turknet'in bu avantajı var ve kesinlikle önemli bir avantaj.Turknet deneyimlemedim çünkü 1400 TL lik bir bedel çıkarınca sağolsunlar taahhütün bitmesini bekleyeceğim akabinde Turknet aboneliğimi başlatacağım.Eğer ben aboneliği iptal etmem, sonuna kadar kullanırım ayrıca kalite ve hizmet ararım diyorsan Superonline tek geçerim.Bu sene 5. senem en fazla 2 3 kere internet kesilmiştir o derece.Ping desen hak getire akk aşsan bile 25 30 ms ile oyunlarımı oynuyorum.Ama sana tavsiyem Turknettir.En azından kafan rahat istediğin zaman boz ayrıca ev telefonu felan da veriyorlar aylık her yöne 1000 dk.

Durum böyle olunca alacağınız internet hizmetinin kalitesi hep aynı olacaktır. Kimden alırsanız alın internet hizmetini Türk Telekom aracı şirkete sağlayacak.

Sadece fiyat ve şirketin yaklaşımı açısından fark olacaktır. Türknet ile herhangi bir deneyimim olmamasına rağmen yerinizde olsam Türknet ile görüşürdüm. Cünkü en iyi şartlar en iyi fiyata onlar sunuyorlar. İstisnalar hariç tabii.

Kalite arıyorsan Superonline derim.Fakat superonline da taahhüt cayma bedeli deyim yerindeyse kol gibi.Sana şu kadarını söyleyeyim geçen superonline yi aradım taahhüt bozmak için bana 1400 TL lik bir cayma bedeli çıkardılar şaka gibi :D Turknet'in bu avantajı var ve kesinlikle önemli bir avantaj.Turknet deneyimlemedim çünkü 1400 TL lik bir bedel çıkarınca sağolsunlar taahhütün bitmesini bekleyeceğim akabinde Turknet aboneliğimi başlatacağım.Eğer ben aboneliği iptal etmem, sonuna kadar kullanırım ayrıca kalite ve hizmet ararım diyorsan Superonline tek geçerim.Bu sene 5. senem en fazla 2 3 kere internet kesilmiştir o derece.Ping desen hak getire akk aşsan bile 25 30 ms ile oyunlarımı oynuyorum.Ama sana tavsiyem Turknettir.En azından kafan rahat istediğin zaman boz ayrıca ev telefonu felan da veriyorlar aylık her yöne 1000 dk.
Ben dahil bir çok arkadaşımda şikayetçiyiz Superonlinedan :p
TurkNet Yapa'da isen geç derim ama Yapa yoksa geçmeni önermem çünkü ADSL'de Türk Telekom'a mahkum oluyorsun hangi firmada olduğun önemsiz. Yani önce Yapadamısın yoksa değil misin bunu öğren.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı