Hangi internet servis sağlayıcısını seçmeliyim?

pho_nextr

Centipat
Daha fazla  
Evet. TTNET taahhüdü bitecek ve kurtulacağım fakat hangi interneti kullanacagima bir turlu karar veremiyorum. Kablonet altyapisi olsa direkt onu secerim ama Kablonet altyapisi yok. TurkNet'i pek kullanmak istemiyorum, çok şikayet var. Ne önerirsiniz? Türk Telekom HiperNet (VDSL2 sanirim) altyapisi var ve Superonline fiber var. NetSpeed düşünüyorum ama emin degilim. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. TTNET taahhüdü bitecek ve kurtulacağım fakat hangi interneti kullanacagima bir turlu karar veremiyorum. Kablonet altyapisi olsa direkt onu secerim ama Kablonet altyapisi yok. TurkNet'i pek kullanmak istemiyorum, çok şikayet var. Ne önerirsiniz? Türk Telekom HiperNet (VDSL2 sanirim) altyapisi var ve Superonline fiber var. NetSpeed düşünüyorum ama emin degilim. Ne önerirsiniz?

Hocam kuzenim daha yeni TurkNet başvurusu yaptı kısa süre sonra internet gelir, bir şikayeti varsa size bildiririm.

TurkNet kullanıcısıyım. Gayet memnunum. Tavsiye ederim. Ancak eğer şehre uzak oturuyorsanız ve yeterli altyapı yoksa sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı