Hangi siteden PC alınır?

Her sitenin kendine göre avantajları ve dezavantajları var itopya dan mağduriyet yaşayan da olmuş yaşamayan da mesela ben itopya dan ssd almıştım bir göndermeyecekler sandın neyseki gönderdiler ssd yi çinden daha hızlı kargo geliyor orası net istanbul dan istanbula bir kargo gönderemiyorlar.

Bilgisayarımı Gamegaraj'dan aldım, gayet memnunum. Bence gamegaraj'ı tercih edebilirsin. İtopya'dan şikayet eden çok insan gördüm, o yüzden pek tavsiye edemiyorum. Tabi bu demek değil ki sen de sorun yaşayacaksın, sadece belirtmek istedim.

Bence sadece bir siteye veya bir mağazaya bağlı kalmak yanlış. Hangisi daha uygunsa karşılaştırarak almak daha mantıklı olur.

Gaming Gen'den alabilirsin.

Vatan Bilgisayar'a bakın eğer orada yoksa İtopya ve GameGaraj sitelerininde arkasında sağlam firmalar var onlardanda alabilirsiniz.

Vatan gereksiz pahalı.
İtopya'nın ucuz PC'lerinde iyi marka kullanmıyor, APU gibi düşük sistemlerde, SSD de Adata su, PSU'su Power Boost gibi markalar sürüyor. Üst PC'lerde pek bir sorun yok ama ben Game gen ve GameGaraj'ı öneririm. Hepsiburada, N11 ve Trendyol gibi genel internet alışveriş sitesi yerleri Turbox ve Izoly gibi kötü markalarla dolu.

Katılıyorum buna zaten öyle markasız bir şey alma planım yok 10k bütcem varsa 8-9klık bakar özelliştirme ile adam gibi PC alırım.
Fikirleriniz için teşekkürleren ucuz GameGaraj veya gaminggenden alacağım gaminggen daha ucuz sanırım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı