Hangi siteden telefon alınmalı?

Amazon'da.

Eki Görüntüle 1776604

Bordo rengi işareti ile gösterdiğim o kısımda yazan bir ürün ise herhangi bir ürünü satın almanda bir sıkıntı olmaz çünkü iade ile bir sıkıntı olduğunda direkt olarak Amazon ile muhatap oluyorsun.

Eki Görüntüle 1776607
Cihaz Amazon'da satılmıyor maalesef.

Amazon'da.

Eki Görüntüle 1776604

Bordo rengi işareti ile gösterdiğim o kısımda yazan bir ürün ise herhangi bir ürünü satın almanda bir sıkıntı olmaz çünkü iade ile bir sıkıntı olduğunda direkt olarak Amazon ile muhatap oluyorsun.

Eki Görüntüle 1776607
Peki bu ?

Trendyol, PttAVM, Teknosa.
Bu sitelerden daha önce telefon satın aldım.
Trendyol ve Teknosa sitesinde satıcı kendileriydi.
PttAVM sitesinde satıcıyı hatırlamıyorum ama sorunsuz geldi.
Ben uygun fiyatlı bulduğum için PttAVM de bilmediğim satıcıdan aldım ama şansa sıkıntı çıkmadı.
Ama önerim bilinmiş sitelerde satıcının sitenin kendisi olduğu cihazları almanız.

Trendyol, PttAVM, Teknosa.
Bu sitelerden daha önce telefon satın aldım.
Trendyol ve Teknosa sitesinde satıcı kendileriydi.
PttAVM sitesinde satıcıyı hatırlamıyorum ama sorunsuz geldi.
Ben uygun fiyatlı bulduğum için PttAVM de bilmediğim satıcıdan aldım ama şansa sıkıntı çıkmadı.
Ama önerim bilinmiş sitelerde satıcının sitenin kendisi olduğu cihazları almanız.
Şimdi baktım PttAVM sitesindeki satın aldığım cihazın satıcısı KRAFT DTM.

Cihaz Amazon'da satılmıyor maalesef.

Peki bu?

Trendyol'dan alınabilir. İthalatçı garantilidir fakat sorun teşkil etmez. Ürün geldiğinde IMEI kontrolü yaparsın, kayıtlıysa kullanmaya devam edersin.
Yalnız Realme'nin böyle üst modellerinde kılıf çok nadir bulunuyor bilgin olsun, bulunsa da çok pahalı 100 150 TL gibi.

Trendyol'dan alınabilir. İthalatçı garantilidir fakat sorun teşkil etmez. Ürün geldiğinde IMEI kontrolü yaparsın, kayıtlıysa kullanmaya devam edersin.
Yalnız Realme'nin böyle üst modellerinde kılıf çok nadir bulunuyor bilgin olsun, bulunsa da çok pahalı 100 150 TL gibi.
Distribütör garanti ve ithalatçı garantinin farkı nedir ? Kılıf dert değil, yeter ki bulabileyim.

Distribütör garanti ve ithalatçı garantinin farkı nedir? Kılıf dert değil, yeter ki bulabileyim.

Biri Realme'nin kendi servisi diğeri ise XX telefoncusunun kendi garantisi.
İki türlü de garanti para istiyor ve kaç kişi telefonu garantiye gönderiyor ki günümüzde?
Kılıf belki kutudan çıkıyordur bilmiyorum araştırman lazım, internette kılıf piyasasına da bakarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı