Hangi siteden telefon alınmalı?

Abdullah7

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp db1096nt
Ryzen 7 3700u
16gb RAM
512gb SSD
85EA Anakart
Realme GT2 alacağım. İnternette bir ton site var hangisinden almalıyım? Garanti, iade, güvenilirlik gibi hususlarda hangi site daha iyi? Kendim şimdiye kadar ufak tefek bir şeyler aldım ettim ama bu kadar para olunca da insan düşünüyor. Bir de başka cihaz önerilerine açığım.

Realme GT2 alacağım. İnternette bir ton site var hangisinden almalıyım? Garanti, iade, güvenilirlik gibi hususlarda hangi site daha iyi? Kendim şimdiye kadar ufak tefek bir şeyler aldım ettim ama bu kadar para olunca da insan düşünüyor. Bir de başka cihaz önerilerine açığım.

Trendyol Hepsiburada.

Hepsiburada ve Amazon
Hepsiburada'dan telefon ve laptop aldım telefonu 1 senedir kullanıyorum sorun yok laptop ise ekran arızalı gelmişti söyledim evimden alıp yenisini verdiler.

Yorumsuz olan ürünler alınır mı ?
1-2 sitede yorum var ama 1'er tane.

Bunu buldum mesela.

Ben Trendyol'dan aldım GT Master, Türkiye garantili yazıyordu, ithalatçı garantili geldi ama çok fark etmiyor Türkiye garantisi de çok iyi değil sanırım.

Hangi site?
Trendyol.

Amazon'da.

1683912721542.png

Bordo rengi işareti ile gösterdiğim o kısımda yazan bir ürün ise herhangi bir ürünü satın almanda bir sıkıntı olmaz çünkü iade ile bir sıkıntı olduğunda direkt olarak Amazon ile muhatap oluyorsun.

1683912828142.png

Geri
Yukarı