Hangi sürücüler güncellenmeli?

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
BIOS sürümünü ve NVIDIA sürücüsünü güncelledim ama güncellemem gereken başka neler var? Sistemimin parçalarını arattığımda chipset vs. çıkıyor ama hangisini indireceğimi bilmiyorum, bilgisayarımın bütün detaylarını alt kısımda veriyorum bana indirmem gereken şeylerin linklerini verebilir misiniz?

i5 7500.
Gigabyte B250M-D2V.
MSI GTX 1050 Ti Gaming X.
Kingston 16 GB (2x8) 2400MHz

Kingston A400 240GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD güncellemesi yapınız. Windows'un kendisi çipset gibi güncellemeleri yapıyor. Programa ihtiyaç duymadan, elle yaptınız değil mi?

SSD güncellemesi yapınız. Windows'un kendisi çipset gibi güncellemeleri yapıyor. Programa ihtiyaç duymadan, elle yaptınız değil mi?
BIOS'u ve SSD'yi güncelledim ve evet elle yaptım. Aklımdaki soru performans kaybı yaratabilecek başka bir güncelleme yapmam gerekiyor mu?
Burayı biliyorum ama Chipset harici bir şey indirmedim, indirmem gereken başka bir şey var mıdır?

Realtek ses sürücünü de güncelleyebilirsin anakartın sitesinden. Yüklemesen bile çok bir şey kaybedeceğini sanmıyorum. Ben bi kere yüklediğimde ses gelmiyordu. Sonra bir şekilde düzeltmiştim.
Chipset, anakart sitesinden mi güncellenmeli yoksa , intel sitesinden mi?
Anakart :
ROG STRIX Z270-I

İşlemci : Intel core i7-7700k 4.200ghz (8cpu)

Anakart sitesi ROG STRIX Z270-I GAMING Sürücüler & Araçlar | Anakart | ASUS Türkiye

İntel sitesi Intel® Z270 Çip Seti Ürün Teknik Özellikleri

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı